Yükleniyor...

Multicoin Capital Kurucu Ortağı En Çok Güvendiği DeFi Projesini Açıkladı

Kripto para ve blokchain yatırımları ile ünlenen şirket Multicoin Capital'in kurucu ortağı ve yönetici ortağı Kyle Samani, önümüzdeki iki yıl boyunca elinde tutacağı ve en iyi Ethereum tabanlı, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığını seçtiğini açıkladı.

en cok guvenilen defi projesi

Kripto para ve blokchain yatırımları ile ünlenen şirket Multicoin Capital’in kurucu ortağı ve yönetici ortağı Kyle Samani, önümüzdeki iki yıl boyunca elinde tutacağı ve en iyi Ethereum tabanlı, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığını seçtiğini açıkladı.

Samani, Twitter üzerinden 37.000 takipçisine yaptığı açıklamada, DeFi platformları arasında en çok Aave’ye (LEND) güvendiğini belirtti.

“2 yıl boyunca Ethereum tabanlı tek bir DeFi varlığına sahip olmak zorunda olsaydım, bu AAVE (LEND) olurdu. Ürün-pazar uyumu, simge dağıtımı, topluluk,inovasyon hızı gibi konuları ele aldığımızda, bunları karşılayan tek proje AAVE.”

Aave, mevduat sahiplerinin borç verme havuzlarına likidite katarak faiz yaratmalarına olanak tanıyan küçük hacimli bir kripto para olarak biliniyor. Borçlular, teminatlı krediler almak için likidite havuzlarına güvenirler. Binance’e göre Dave, geniş bir stabilcoin yelpazesi dahil olmak üzere 15’ten fazla farklı dijital varlığı destekliyor.

Aave’ye bu yılın başından itibaren gelen yeni bir güncelleme ile birlikte, geliştiricilerine teminat koymadan borçlanmalarına olanak tanıyan hızlı krediler sunmaya başladı. Aave, bu şekilde daha fazla geliştiriciyi kendi ekosistemine çekmeyi amaçlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x