NASAA, 2020 için Yatırımcıları Kripto Paralara Karşı Uyardı! • Coinkolik
Yükleniyor...

NASAA, 2020 için Yatırımcıları Kripto Paralara Karşı Uyardı!

En eski uluslararası yatırımcı koruma organizasyonlarından biri olan Kuzey Amerika Menkul Kıymetler Yöneticileri Derneği (NASAA) yeni bir bildiri yayınladı.

NASAA 2020 için Yatırımcıları Kripto Paralara Karşı Uyardı

En eski uluslararası yatırımcı koruma organizasyonlarından biri olan Kuzey Amerika Menkul Kıymetler Yöneticileri Derneği (NASAA) yeni bir bildiri yayınladı. Bildiride 2020’de yatırımcıları en çok tehlikeye sokacak 5 unsur açıkladı. Kripto paralar bu 5 unsur arasında sıralandı.

NASAA, bildirinin oluşturulmasında gerekli olan verileri elde etmek için ABD, Kanada ve Meksika’daki menkul kıymet ve finans regülatörlerin incelendiğini açıkladı. NASAA, 2020’de yatırımcıları en çok tehlikeye sokacak unsurların yer aldığı listede ilk sırayı kripto paralara verdi. Listede kripto paralara ek olarak senetler, gayrimenkul yatırımları, ponzi şemaları ve sosyal medya tabanlı şemalar yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NASAA Başkanı Christopher Gerold, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada hiçbir yatırım yüksek getiri garantisi sunamayacağının altını çizdi ve bunu sunanların genellikle yatırımcıları kandırmaya dönük girişimlerden ibaret olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x