Yükleniyor...

Milyarder İş Adamı BitsMax CEO’su David Harding ile Röportaj

Bugün, milyarder iş adamı ve yeni nesil dijital ticaret ürünleri sunan BitsMax platformunun kurucusu David Harding ile gerçekleştirilen bir röportajı aktarıyoruz.

BitsMax

Bugün, milyarder iş adamı ve yeni nesil dijital ticaret ürünleri sunan BitsMax platformunun kurucusu David Harding ile gerçekleştirilen bir röportajı aktarıyoruz.

+ Öncelikle merhaba David. BitsMax platformun hakkında kripto para birimi kazanma alanında devrim yaptığı söyleniyor. Bu devrimin tam olarak ne olduğunu bize söyleyebilir misin?

– David Harding: Aslında kripto para birimleri karmaşık şeyler ve dışarı çıkıp Blockchain veya kripto para birimlerinin nasıl çalıştığı hakkında insanlara sorular soracak olursanız, çoğunluğun size cevap veremeyeceğini görürsünüz. Ama ben eminim ki herkes Bitcoin’i ve bunun 2010 yılındaki fiyatını duymuştur. Bizim platformumuz kripto para birimlerinin karmaşıklığı problemini çözüyor. Her şey oldukça basit ve müşterilerimiz bir yıl için para yatırıp, pasif olarak günlük yüzde 2 ila 5 arasında faiz kazanıyor. Bunu da yıl boyunca her gün istikrarlı bir şekilde elde ediyor.

+ Eğer doğru anladıysam ekibiniz piyasaları takip ediyor ve borsalarda işlem yapıyor değil mi?

– David Harding: Evet, doğru. Müşterilerimizin sadece para yatırması gerekiyor ve gerisini biz yapıyoruz.

+ Peki bu kadar büyük bir faiz oranını nasıl verebiliyorsunuz? Bunu bankaların faiz oranları ile kıyaslamak mümkün bile değil.

– David Harding: Aslında bunu bana devamlı soruyorlar ve bence cevap oldukça basit. Bitcoin’in fiyat seviyesine baktığınızda bunun bazen bir gün içerisinde yüzde 20 arttığını görebilirsiniz, bu nedenle verdiğimiz faiz oranının bu kadar ”etkileyici” olmasının anlaşılamamasını anlayamıyorum.

+ Bu gerçekten harika David. Peki kimler platformunuzda yatırımcı olmaya uygun?

– David Harding: Yatırımlar kesinlikle herkese, dünya üzerinde yer alan ve bir akıllı telefonu ile interneti olan herkese açıktır. İsteyen herkes bizim platformumuzun bir kullanıcısı olabilir. Bu da aslında platformumuzun devrimsel özelliklerinden birisi. İnsanları ülkelere, eyaletlere bölmüyoruz ve herkesin rüyalarını gerçekleştirebilmesini amaçlıyoruz. Bunun belirli bir yatırımcı havuzuna veya yatırımcı grubuna açık olduğunu söylemeyerek seni hayal kırıklığına uğrattığım için kusura bakma.

+ Doğru mu anlamışım diye bir teyit etmek istiyorum David. Şu an için telefonumu alıp platformun internet sitesine girip para yatırıp günlük olarak stabil bir şekilde yüzde 5 gelir elde edebilir miyim?

– David Harding: Evet, edebilirsin ancak faiz oranı yatırım miktarına göre değişmekte ve yatırım ne kadar büyük olursa faiz oranı da o kadar yüksek olur.

+ Herhangi bir minimum yatırım miktarı var mı?

– David Harding: Sadece 10 ABD doları gibi bir kısıtlama bulunuyor.

+ David bütün bu anlattıkların kulağa oldukça hoş geliyor. Bu konuda sen ne düşünüyorsun?

– David Harding: Aslında problem de bu. Birçok insan bu rakamlara ve verilere inanmıyor ve biz de tam olarak bu sebepten ötürü minimum yatırım miktarını azalttık ve isteyen herkesin platformu 10 ABD doları ödeyerek bile test edebilmesini sağladık. Platformu deneyenler ertesi gün bütün bunların doğru olacağını görecektir. Bunlara ek olarak 11 ülkede temsilcilik ofisleri açmayı planlıyoruz. 4 ülkedeki temsilcilik ofislerimiz ise Şubat 2020’de açılmış olacak.

+ Sahip olduğunuz bu istek ve hedefler ile size bol şans diliyorum. Sorularımıza yanıt verdiğiniz için çok teşekkürler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x