Yükleniyor...

NBA Top Shot Satışları Bir Haftada %146 Arttı

NBA anlarını takas eden bir NFT pazar yeri olan NBA Top Shot, yeni dijital koleksiyonunu çıkardıktan sonra satış hacmi hareketlendi.

NBA Top Shot

NBA anlarını takas eden bir NFT pazar yeri olan NBA Top Shot, yeni dijital koleksiyonunu çıkardıktan sonra satış hacmi hareketlendi.

“Run it Back 05-06” adlı yeni NFT koleksiyonu NBA Top Shot’ta Cuma günü yayınlandı. Koleksiyon Miami Heat’in finalde Dallas Mavericks’i mağlup ettiği NBA tarihinde önemli bir sezon olan 2005-2006 NBA sezonunu içeriyor.

NBA Top Shot, Dwyane Wade’in yanı sıra Shaquille O’Neal, Allen Iverson, Ben Wallace ve Tracy McGrady olmak üzere beş NBA Onur Listesi üyesini içeriyor.

17 Ekim’de son 24 saat için dakikada 7 satın alma oranıyla platforma ilginin arttığını açıkladı.

“Run it Back 05-06” koleksiyonunun platformda yer almasıyla birlikte NBA Top Shot satışlarında bir artış oldu. NFT veri platformu CryptoSlam göre, NBA Top Shot projesinin satışları son 7 gün içinde %146 oranında arttı.

Bu arada, önde gelen NFT pazarı olan OpenSea’deki günlük işlem hacmi, büyük rakiplerin NFT sektörüne girmesiyle düşüşe geçti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner