Anasayfa Blockchain NEO Kurucusu Blockchain Sektörünün Geleceği Hakkında İddialı Konuştu!

NEO Kurucusu Blockchain Sektörünün Geleceği Hakkında İddialı Konuştu!

ABONE OL:google-news

Blockshow Asia 2019 etkinliğine katılan NEO’nun kurucusu Da Hongfei, önemli açıklamalarda bulundu. Hongfei, özellikle Blockchain sektörünün geleceği hakkında iddialı konuştu.

Etkinlikte İnternet’in günümüzdeki durumunu değerlendiren Hongfei, mevcut durumda İnternet’in tam anlamıyla kusursuz olmadığını ifade etti ve bazı şeylerin iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

NEO kurucusu “İnternet gerçekten çok büyük bir buluş. Neredeyse kusursuz denilebilir. Ama gerçekten öyle mi?” diyerek İnternet’in günümüzdeki durumunu sorguladı. Etkinlik sırasında Cambridge Analytica ve Equifax’in yaşadığı hack olayına da değinen Hongfei’na göre, İnternet’te hala “tekel” olarak sayılabilecek kuruluşlar olduğu için bu tarz skandallar yaşanıyor.

İnternet için kabul gören uluslarası bir standart olmadığı konusuna da değinen Hongfei, İnternet’in aslında hala çok yeni bir teknoloji olduğunu belirtti. Ona göre tüm bunlar İnternet’in henüz kusursuz olmadığının açık bir göstergesi:

“İnternet’in standartları tamamen şeffaf ve merkezsiz olmalı. İnsanlar kendi verilerini kendi başlarına kontrol edebilmeliler.”

Blockchain’in Değeri 3 Trilyon Doları Geçecek

Hongfei, Blockchain ve benzeri teknolojilerin önümüzdeki yıllarda çok büyük bir rol üstleneceklerine inanıyor. Bu inancın temelini ise dünyanın her geçen gün daha merkezsiz hale gelecek olması.

Blockchain sektörünün önümüzdeki yıllarda hızla büyüyeceğini belirten Hongfei, Blockchain’in günümüzdeki teknolojilerin yerini alarak 2030 yılına gelindiğinde sektörün toplam değerinin 3 trilyon doları geçecek:

Ben şu anki uygulamaların büyük bir kısmının gelecekte kullanılmayacağını düşünüyorum. Günümüzdeki Blockchain uygulamaları marjinal olmaktan çıkıp önce alternatif, daha sonra da standart haline gelecekler.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,360TakipçilerTakip Et
613AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar