Yükleniyor...

NFT Çılgınlığı Devam Ediyor! Pokemon Kartları Kutu Açılış Anları NFT’ye Dönüştürüldü ve Tamamı Satıldı!

Youtuber Logan Paul, yirmi yıllık Pokemon kartlarının açık artırmasıyla beraber NFT çılgınlığında farklı bir olaya daha imza atmış oldu.

pokemon nft

Youtuber Logan Paul, yirmi yıllık Pokemon kartlarının açık artırmasıyla beraber NFT çılgınlığında farklı bir olaya daha imza atmış oldu. Bir zamanların popüler oyun kartlarının kutu açılışını Youtube’da yayınlayan Paul, videodaki önemli anları NFT’ye çevirerek satışa sundu. Ve bütün NFT’ler tükendi!

İnternet ünlüsü Paul, NFT satışlarına farklı bir boyut kazandırdı. Bilindiği üzere son zamanlarda ciddi bir NFT (non fungible token) çılgınlığı var. Aslında NFT’ler mantıklı yönünden bakıldığı zaman özellikle de pandemi sürecinde sanatçılar için oldukça faydalı bir alan. Fakat kimi zaman böyle çılgınlıklara da sahne olmasıyla dikkat çekiyor.

 

Paul, bu değerli Pokemon kartlarını önceki gün düzenlediği bir canlı yayında açık artırmaya çıkardı ve kutu açılımını gerçekleştirdi. Paul, canlı yayının önemli noktalarını yeni NFT’lere dönüştürdü. Bu önemli anlar tükendi!

Konuyla alakalı olarak kripto para topluluğunda da birçok tartışma döndü. Bir kullanıcı şu ifadeleri kullandı:

“NFT alanı bir balon olmamalı, ancak bunun gibi aktiviteler bu anlatıyı değiştirebilir.”

Bunun dışında NFT’lerin özellikle sanatçılar için iyi olduğu ifade ediliyor: “Influencer’lar her yerde para kazanıyor (sadece NFT ile değil). NFT alanının sanatçılara büyük bir şekilde yardımcı olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda parasız kaldıklarını belirten çok sayıda sanatçı gördüm.”

Siz bu NFT çılgınlığı konusunda ne düşünüyorsunuz?


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x