Yükleniyor...

Nijerya’dan kriptoya yönelik kötü haber geldi

Nijeryalı sosyal ödeme uygulaması Bundle, kripto para borsası kolunu kapattığını duyurdu.

nijerya kripto

Nijeryalı sosyal ödeme uygulaması Bundle, kripto para borsası kolunu kapattığını duyurdu.

Şirket, hissedarların işi Cashlink’e odaklanmak için yeniden yapılandırma kararının bir parçası olarak borsa hizmetlerini kapatacağını söyledi. Şirket blogunda yayınlanan 20 Temmuz tarihli açıklamaya göre Bundle, hissedarların işi Cashlink’e odaklanacak şekilde yeniden yapılandırma kararının bir parçası olarak borsa hizmetlerinin faaliyetlerini durduracağını belirtti.

Ödeme uygulaması Bundle kapanıyor

Şirketin yaptığı açıklamada, alınan karar ile Web3 ve blockchain topluluğunun büyümesinin ve ekosistemin ihtiyaçlarını karşılayan ödeme çözümlerine odaklanma ihtiyacının bir sonucu olduğu belirtildi. Kullanıcıların Bundle’a kaydolamayacaklarını, Bundle cüzdanlarına varlık yatıramayacaklarını, Bundle cüzdanlarındaki varlıkları değiştiremeyeceklerini doğrulandı.

Açıklamaya göre, tüm Bundle kullanıcılarının varlıklarını 12 Eylül 2023 tarihinde veya öncesinde uygulamadan çekmeleri tavsiye ediliyor. Ayrıca şirket, Nijerya, Gana, Kenya ve diğer ülkelerdeki kullanıcılarının varlıklarını başarılı bir şekilde geri çekmeleri için gerekli adımları belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x