Yükleniyor...

Ontology (ONT) Google Cloud Tarafından Resmi Partner Olarak Kabul Edildi

Blockchain projesi Ontology (ONT), bugün Google Cloud Partner ekosistemine resmen kabul edildiklerini duyurdu.

google ontology is birligi

Blockchain projesi Ontology (ONT), bugün Google Cloud Partner ekosistemine resmen kabul edildiklerini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ontology geliştirme ekibi artık, Google Cloud Partner ekosisteminde yer alan araçlara ve teknolojisine erişim imkanı sağlayacak. Ekip, bu araçları kullanarak Google’ın bulut bilişim hizmetlerini geliştirmek, yenilikçi çözümler oluşturmak için çalışacak.

Ontology ayrıca Google Cloud Partner ekosisteminin ayrıcalığı ile Google’ın düzenleyeceği bir sonraki canlı etkinlikte yer alacak. Dokuz hafta sürecek etkinlikte, Google uzmanları ile Ontology’nin sunmuş olduğu imkanlar tartışılacak.

Şirketin kurucu ortağı Andy Ji, yaptığı açıklamada, “Google Cloud ile işbirliği yapmak, blockchain teknolojisi ile bulut bilişimi gibi diğer teknolojik disiplinlerin entegrasyonunu sağlamak adına oldukça önemli bir fırsat” söyleminde bulundu.

Ontology’nin üç projesi Google Cloud ekosistemine kabul edildi.

İlk proje, Ontology’nin içerik oluşturucular ve takipçiler arasındaki mevcut boşluğu kapatmayı amaçlayan, sosyal içerik oluşturucu platformu OGQ. Ontology’nin çözümü, Google Cloud altyapısının avantajlarından yararlanarak, içeriklerin telif hakkı avantajlarını korumak.

İkinci proje, 180’den fazla ülkede faaliyet gösteren Şangay merkezli lojistik firması Kaiyun için teknik destek. Proje, Ontology ve Google Cloud’dan yararlanarak verimli ve kullanımı kolay bir taşımacılık sistemi geliştirmeyi amaçlıyor.

Üçüncü proje ise, Ontology’nin Alman kimya firması LANXESS için “Tehlikeli Mal Teslimi” çözümü. Bu proje ile birlikte, Google Cloud ekosisteminin avantajları, dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi birleştiriliyor.

Yazım sırasında ONT, 513 milyon dolardan fazla piyasa değeri ile 0.73 dolar seviyesinden işlem görüyor.