ORBS'de çarpıcı yükseliş: DWF Labs etkisi! • Coinkolik
Yükleniyor...

ORBS’de çarpıcı yükseliş: DWF Labs etkisi!

Orbs (ORBS) ekibi, 6,5 milyon dolarlık token'ı DWF Labs'a gönderdi.

DWF Labs kripto ORBS

Orbs (ORBS) ekibi, 6,5 milyon dolarlık token’ı DWF Labs’a gönderdi.

Lookonchain, popüler piyasa yapıcı DWF Labs’ın ORBS aldığını duyurdu. Haber etkisiyle ORBS fiyatında yaşanan dalgalanma dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zincir üstü araştırma kuruluşu Lookonchain, DWF Labs’ın Orbs ekibinden 6,5 milyon dolarlık token aldığını belirtti. 150 milyon ORBS, DWF Labs’ın eline geçti. ORBS’nin dolaşım arzı ise 3,16 milyar seviyesinde.

DWF Labs yine sahnede: ORBS uçuşa geçti!

Binance, OKX, HTX ve Gateio gibi borsalarda listeli olan Orbs (ORBS), DWF Labs’ın radarına girdi. Piyasa yapıcı DWF Labs, 6,5 milyon dolarlık ORBS aldı.

Orbs’a ait Uzun Vadeli Rezervler cüzdanı, DWF Labs’a 150 milyon ORBS transfer etti. Bu transferin bir satın alım olup olmadığı henüz bilinmiyor.

ORBS kripto yükseliş

DWF Labs’ın etkileşime geçmesiyle birlikte ORBS’de güçlü bir artış yaşandı. ORBS, yaklaşık yüzde 10’luk yükseliş gerçekleştirdi. Token’ın fiyatı, 0,4350 dolar seviyesinden dakikalar içerisinde 0,04748 dolara çıktı.

ORBS yükseliş

DWF Labs, ORBS ile ilk defa etkileşime geçmiyor. Zincir üstü verilere göre piyasa yapıcı, 75 gün önce benzer bir hamle yaptı. 16 Ağustos tarihinde Orbs ekibi, DWF Labs’e 150 milyon ORBS göndermişti. DWF Labs’ın da etkisiyle ORBS, 16 Ağustos’tan 18 Ekim’e kadar yüzde 250’den fazla yükseliş yaşamıştı.

ORBS pump yaptı

Tekrar 150 milyon ORBS’yi cüzdanına alan DWF Labs’ın benzer bir fiyat yükselişine yol açıp açmayacağı merak konusu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x