Yükleniyor...

Peter Schiff’in Yarılanma Yorumu: Hiçbir Şeyin Yarısı Hiçbir Şey Değildir!

Europe Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Kitco'ya verdiği yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin konusundaki düşüncelerinin değiştirmediğini açıkça gösterdi.

Peter Schiff Bitcoin

Europe Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Kitco’ya verdiği yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin konusundaki düşüncelerinin değiştirmediğini açıkça gösterdi. Altın savunucusu Schiff, en büyük kripto para birimini ve sahiplerini eleştiri yağmuruna tuttu.

“Hiçbir Şeyin Yarısı Hiçbir Şey Değildir”

Kitco’dan Daniela Cambone Bitcoin’in yaklaşmakta olan yarılanma etkinliğinden bahsettiğinde Schiff, hiçbir şeyin yarısının hiçbir şey olmadığını, yani Bitcoin’in madenci ödülünün azalmasıyla (12.5 BTC’den 6.25 BTC’ye düşürülmesi) hiçbir şeyin değişmeyeceğini belirtti.

Schiff, basit bir “soyut terim” veya “aptal altın” olduğu için en büyük kripto para biriminden nefret etmediğini yineledi ve Bitcoin’in başka spekülatif bir ralli görmeyeceğine ve fiyatının düşmeye devam edeceğine inandığını ifade etti. Schiff ayrıca şunları söyledi:

“Sadece bir ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyorum. Bitcoin yaklaşık iki yıl önce zirvedeydi. Bu yüzden Bitcoin fiyatı son iki yıldır düşüyor ve bunun devam etmesini bekliyorum.”

Schiff ayrıca, Bitcoin’in bir sonraki rallisini tetikleyeceği düşünülen kurumsal yatırımcılar hakkındaki yaygın söylentilere de değindi ve “Yıllardır bunun hakkında konuşuyorlar. Bunun olacağını sanmıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner