Yükleniyor...

Piyasaya Yeni Sürülen Token Bir Günde 140 Kat Arttı!

Kendisini bir “tokenize risk protokolü” olarak tanıtan yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) projesi, 24 saat içinde ilk teklif fiyatına kıyasla 140 kat yükseliş yaşadı.

140 kat artti

Kendisini bir “tokenize risk protokolü” olarak tanıtan yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) projesi, 24 saat içinde ilk teklif fiyatına kıyasla 140 kat yükseliş yaşadı. Kripto para birimi bu yükselişin ardından kripto para topluluğunun dikkatini çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni başlatılan kripto para projesi Barnbridge, yönetişim jetonu BOND’un lansman gününde 1,33 dolarlık fiyatından 185 dolara kadar yükselmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Bu fiyat artışı %13.800 oranında bir artışı temsil ediyor.

Protokolün teknik incelemesine göre, Barnbridge, getiriyi sabit oranlara dönüştürme sözü veren ürünlerle mevcut DeFi platformları tarafından sunulan mevcut değişken faiz oranlarını değiştirmeyi hedefliyor. Barnbridge faiz oranlarını risk dilimlerine ayırdığından, kullanıcılar risk iştahlarına göre yatırım yapma seçeneğine de sahip olacak. Konuyla ilgili olarak platformdan şöyle bir açıklama geldi:

“Havuza katılmak için fonları gönderdikten sonra, kullanıcı risk dilimine karar verir. Tüm kredinin %10 faiz oranına sahip olduğunu varsayalım. Kıdemli dilim token’ları, değişken faiz oranına sahip küçük dilim ile %5 sabit faiz karşılığında satılır. Tüm portföyün toplam 100 DAI için %10’luk bir getiri oranına sahip olduğunu varsayarsak, ilk olarak 700 DAI (35 DAI) yatırımlarının %5’lik faizini geri ödedikten sonra, küçük dilimler için 65 DAI oranında gelir var.”

Screen Shot 2020 10 28 at 10.22.28 AM

Düşük Satış Baskısı Yükseliş Sağladı

BOND’un değeri yükselirken CoinGecko kurucu ortağı Bobby Ong, takipçilerini token’ın kâr elde etmek için olgunlaştığı konusunda uyarıyor. Ong, BOND’un her haftanın sonunda kullanıcılara gelir sağlama sisteminin arzda bir boşluk yarattığını söylüyor.

Ong’a göre, düşük satış baskısı BOND’un güçlü yükselişini katalize etti. Ek olarak, kripto veri toplayıcı yöneticisi, BOND’un şu anda bir milyar doları aşan piyasa değeri ile aşırı değerlendiğini öne sürüyor:

Yazının yazıldığı sırada, BOND CoinGecko’ya göre 133 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x