Yükleniyor...

Polygon Labs, Unstoppable Domains ile Ortaklık Kurdu

Polygon Labs, üst düzey alan adlarını başlatmak için Unstoppable Domains ile ortaklık kurdu.

Polygon Hard Forkundan Yeni Detaylar

Polygon Labs, üst düzey alan adlarını başlatmak için Unstoppable Domains ile ortaklık kurdu. 

Polygon ekosistemi kullanıcıları, Unstoppable Domains ile yapılan ortaklık sayesinde .polygon Web3 alan adları oluşturabilecekler. Ortaklık, kullanıcıların Web3 uyuglamalarına giriş yapmalarına, okunabilir cüzdan adresleri kullanmalarına ve merkeziyetsiz web siteleri oluşturmalarına olanak tanıyacak. 

Yeni Alan Adları İle İşlemler Daha Kolay Hale Gelecek

Ortaklık sonucu başlatılan bu hizmet, Polygon blockchain ekosistemi genelinde tahmini 180 milyon kullanıcı ve 40.000 hizmet için kullanılabilir olacak. Polygon blockchain ağına bugüne kadar 2,7 milyondan fazla alan adı kaydedildi. 

Kullanıcılar .polygon alan adlarını 750 uygulama, oyun ve metaverse platformunda uyumlu dijital kimlikler oluşturmak için kullanabilecekler. 

Unstoppable Domains ayrıca, kullanıcıların sosyal medya kanallarına bağlanabilen profiller oluşturmasına ve Web3 platformları ve ağlarında dijital kimlik olarak hareket etmesine olanak tanıyor. 

Polygon Labs İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Sanket Shah tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıya ait dijital kimliğin önemini vurgulandı. Shah yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Web3 alan adları topluluğumuza tamamen sahip oldukları bir dijital kimlik verecek. Böylece kullanıcılar, kişisel bilgilerini vermeden dApp’lere giriş yapabilecek ve uzun cüzdan adresleri olmadan kripto işlemlerini gerçekleştirebilecekler.” 

Unstoppable Domains ayrıca 16 Mart’tan itibaren premium .polygon gaming ve digit alan adlarına erişim sunacak. Unstoppable Domains ve Ethereum Name Service (ENS) gibi merkeziyetsiz alan adı hizmetleri geçtiğimiz yıl içinde popüler hale geldi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner