Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre, Değerinin Altında İşlem Gören Bu İddialı Altcoin İlk 10’a Girebilir

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, enerji odaklı bir altcoin'in piyasa değeri açısından çoğu kripto para projesini geride bırakarak ilk 10'a girebileceğine inanıyor.

populer analiste gore degerinin altinda islem goren bu iddiali altcoin ilk 10a girebilir

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, enerji odaklı bir altcoin’in piyasa değeri açısından çoğu kripto para projesini geride bırakarak ilk 10’a girebileceğine inanıyor.

Swope, iddialı projenin elektrik piyasalarını modernize etmek ve mevcut tekel yapısını kırmak için çalıştığını söylüyor. Energy Web Chain (EWT), her boyut ve türdeki enerji kaynakları için kontrol ve finansal uzlaşmayı gerçekleştirmek için akıllı sözleşmelerden yararlanıyor ve Merkezi Olmayan Otonom Alan Aracısı (D3A) piyasa modelini kullanıyor.

Analist, altcoin’in alandaki en büyük enerji depolama aktörlerinden biri olan PG&E’nin başlıca enerji stratejisi ve inovasyon lideri Kevin Johnson ile önemli bağları olduğunu vurguluyor.

2019’da PG&E, mevcut dağıtılmış enerji kaynağı yönetim sistemlerini (DERM’ler) test etmek için bir pilot program yürüttü ve firmanın yatırımı için hazır herhangi bir DERM olmadığını belirledi. Ancak Swope, Energy Web’in blokzincirinin o sırada hayata geçmediğini ve bu nedenle bu pilot programın bir parçası olmadığını belirtiyor.

“Energy Web’in çalışan bir blokzinciri ve merkeziyetsiz otonom alan ajanı olan D3A’sı var. Bu, PG&E’nin 2019’da aradığı kapsamlı DERM’ler.

D3A ne yapar? D3A, her bir şebeke cihazının çalışmasını bir modelleme aracı aracılığıyla optimize ederek her hiyerarşinin temsilci aracısı tarafından yönetilmesine izin verir.

Bu nedenle, optimum bir pazar tasarımını yapılandırmak ve yatırım ve yönetim kararları almak için bir araç olarak kullanılabilir. Bu, katılımcılara akıllı şebeke mekaniğinin daha iyi anlaşılmasını sağlayarak, aşağıdan yukarıya enerji piyasalarının ve merkezyetsiz enerji yönetiminin benimsenmesini daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.”

Swope’a göre, California’da yıllardır çeşitli enerji depolama projelerinde işbirliği yapan PG&E ve elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bir süredir böyle bir sistem arayışındaydı ve PG&E, kripto para projesine bir şans verdi.

“… Bu DERM’ler platformu, bir süredir PG&E ve Tesla’yı atlattı. 2019’un başlarında bulamadılar. Bu nedenle PG&E, Energy Web Chain D3A’da şansını denemeye karar verdi. İttifaka katıldılar, ortak üye oldular… “

CoinGecko’ya göre Energy Web Token (EWT) şu anda piyasa değerine göre 107. sırada yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x