Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Pornhub, Ödeme Sistemine XRP ve BNB'yi Dahil Etti

Pornhub, Ödeme Sistemine XRP ve BNB’yi Dahil Etti

ABONE OL:google-news

Pornhub, XRP ve BNB dahil olmak üzere daha fazla kripto para birimini ödeme sistemine ekledi. Şirket şu anda toplamda yaklaşık 16 kripto para birimini destekliyor.

Popüler yetişkin eğlence platformu Pornhub, görünüşe göre ödeme için dijital para birimlerini tercih etmeye devam ediyor. Muhtemelen kullanıcıların gizliliğini sağlamak için, web sitesi son zamanlarda premium hizmetleri için ödeme seçeneği olarak kripto para birimlerini varsayılan olarak kullandığını bildirdi. Bugün yayınlanan bir açıklamada web sitesinde desteklenen dijital para birimlerine son zamanlarda 4 kripto para birimi daha eklenerek toplamda 16’ya çıktığı belirtildi.

Pornhub Artık XRP ve BNB’yi Destekliyor

Açıklamada belirtildiği üzere, Pornhub kısa süre önce premium hizmetleri için ödeme seçenekleri olarak dört popüler kripto para birimini dahil etti. Bunlar arasında Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), DOGE ve ABD doları destekli stablecoin USD Coin (USDC) yer alıyor.

Yetişkinlere yönelik eğlence platformu gizlilik odaklı dijital para birimleri olan iki kripto para birimi Dash ve PumaPay’i ödeme sisteminden delisi etti. Platform bu güncellemelerle beraber toplamda 16 dijital para birimini destekler hale geldi.

Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Birleşik Krallık ve diğer desteklenen ülkelerde kullanıcılar kripto para kullanarak platformda ödeme yapabilir. Ancak platform, Almanya ve Avrupa’daki diğer ülkeleri içeren belirli bölgelerden hala sadece banka havalelerini kabul ediyor. Pornhub’ın kripto para birimlerine dalması, MasterCard ve Visa gibi ödeme işleme şirketleri tarafından yapılan son yasakların ardından geldi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar