Yükleniyor...

Pornhub, Ödeme Sistemine XRP ve BNB’yi Dahil Etti

Pornhub, XRP ve BNB dahil olmak üzere daha fazla kripto para birimini ödeme sistemine ekledi.

pornhub xrp bnb

Pornhub, XRP ve BNB dahil olmak üzere daha fazla kripto para birimini ödeme sistemine ekledi. Şirket şu anda toplamda yaklaşık 16 kripto para birimini destekliyor.

Popüler yetişkin eğlence platformu Pornhub, görünüşe göre ödeme için dijital para birimlerini tercih etmeye devam ediyor. Muhtemelen kullanıcıların gizliliğini sağlamak için, web sitesi son zamanlarda premium hizmetleri için ödeme seçeneği olarak kripto para birimlerini varsayılan olarak kullandığını bildirdi. Bugün yayınlanan bir açıklamada web sitesinde desteklenen dijital para birimlerine son zamanlarda 4 kripto para birimi daha eklenerek toplamda 16’ya çıktığı belirtildi.

Pornhub Artık XRP ve BNB’yi Destekliyor

Açıklamada belirtildiği üzere, Pornhub kısa süre önce premium hizmetleri için ödeme seçenekleri olarak dört popüler kripto para birimini dahil etti. Bunlar arasında Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), DOGE ve ABD doları destekli stablecoin USD Coin (USDC) yer alıyor.

Yetişkinlere yönelik eğlence platformu gizlilik odaklı dijital para birimleri olan iki kripto para birimi Dash ve PumaPay’i ödeme sisteminden delisi etti. Platform bu güncellemelerle beraber toplamda 16 dijital para birimini destekler hale geldi.

Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Birleşik Krallık ve diğer desteklenen ülkelerde kullanıcılar kripto para kullanarak platformda ödeme yapabilir. Ancak platform, Almanya ve Avrupa’daki diğer ülkeleri içeren belirli bölgelerden hala sadece banka havalelerini kabul ediyor. Pornhub’ın kripto para birimlerine dalması, MasterCard ve Visa gibi ödeme işleme şirketleri tarafından yapılan son yasakların ardından geldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x