Yükleniyor...

Quant Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan QNT'yi de vurdu.

qnt

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan QNT’yi de vurdu. QNT, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 1,5 değer kaybetti.

Quant (QNT), şu sıralar 107 dolar seviyesinden işlem görse de 2020’da 396 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Quant (QNT) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Quant Network projesi, Blockchain’i arasında birlikte çalışabilirliği ve küresel ağlar ile zincirler arasında daha fazla esneklikle bağlantı kurulmasını sağlamakla görevli Overledger Blockchain işletim sistemini ve QNT token’ını kapsamaktadır.

Quant (QNT) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

qnt 1
QNT’nin günlük grafiği

QNT’nin anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. QNT, şu anda 96 dolar desteğinden tepki almış durumda. QNT tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 120 dolar bandına çıkartabilir. Eğer bir düşüş gerçekleşecekse QNT’de bir sonraki durak 96 dolar bölgesi olabilir

qntt
QNT’nin yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında Quant için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Quant’ın fiyatına da olumsuz yansıyor.

QNT için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 119 dolar iken minimum değer ise 106 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 159,9 dolar iken maksimum 191,7 dolar. 2024’e baktığımızda 233,9 dolar ile 278 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. QNT, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2026 yılını işaret ediyor. 2029’da Quant’ın tahmin edilen minimum değeri 1560 dolar iken maksimum değeri ise 1850 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Quant’ın en yüksek biçilen değerinin 3751 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x