Yükleniyor...

Rekor Tazeleyen Bu Altcoin’in Yükselişini Sürdürmesi Bekleniyor

Chainlink, 2019 ve 2020 boyunca hiç görülmemiş fiyat hareketleri yaptı.

chainlink link

Chainlink, 2019 ve 2020 boyunca hiç görülmemiş fiyat hareketleri yaptı. Kripto para piyasası çalkantılı bir süreç geçirirken popüler altcoin LINK herhangi bir ciddi kayıp vermeden yoluna devam etti.

Yükselişine devam eden popüler altcoin, dün BTC işlem çiftine karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Zirveye ulaşan kripto para herhangi bir yavaşlama emaresi de göstermiyor. Analistler, önemli bir direnç seviyesinin destek seviyesine dönüştüğü için yükselişinin devam edeceğini düşünüyorlar.

Kripto piyasasının devasa yükseliş trendi, muazzam bir düşüş trendine dönmüş durumda. Bitcoin ve diğer birçok büyük altcoin geçtiğimiz hafta boyunca yoğun tasfiyeler gördüler. Ancak bu durum, LINK’in Bitcoin işlem çiftine karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına izin verdi. LINK, şu anda 0.00045219 BTC seviyesinde işlem görüyor. Dün kırdığı rekorda ise 0,000497 satoshi seviyelerine kadar çıkmıştı.

LINK’in Bitcoin’e karşı rekor tazelemesi dikkatleri kripto para biriminin üzerine çekti. Birçok analist muazzam yükselişler yaşanacağını gösteren yeni grafikler paylaştı.

Popüler kripto para anlisti Crypto Michaël, paylaştığı son analizinde bu yükseliş olayından bahsederek, daha fazla kazanımların görülebileceğini söyledi. Analist, LINK’in direnç seviyesini desteğe çevirmesinin yeni zirveler için harika bir zemi oluşturduğunu söyleyerek %36’lık bir yükseliş beklediğini belirtti.

Analistlere göre Chainlink, piyasa oluşan düşüş trendinde herhangi bir ayı baskısıyla karşı karşıya değil ve bu sebeple LINK her düşüşte satın alma fırsatı sundu. Bu yüzden LINK’deki yükseliş trendinin önümüzdeki günlerde ve haftalarda da devam etmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner