Yükleniyor...

Scaramucci, FTX US Eski Başkanının Şirketine Yatırım Yaptı

SkyBridge Capital'in kurucusu Anthony Scaramucci, FTX US'in eski başkanı tarafından kurulan bir şirkete yatırım yaptığını söyledi.

Scaramucci FTX ABD Eski Baskaninin Sirketine Yatirim Yapti

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, FTX US’in eski başkanı tarafından kurulan bir şirkete yatırım yaptığını söyledi.

FTX US’in eski Başkanı Brett Harrison, bir kripto yazılım şirketi için 100 milyon dolara varan bir değerleme üzerinden fon arıyordu. Girişim, kripto yatırımcılarının stratejileri için algoritmalar yazmak ve hem merkezi hem de merkeziyetsiz farklı kripto piyasalarına erişmek için kullanabilecekleri bir yazılım üzerine kurulu. Harrison’un, aradığı desteği Scamarucci’den bulduğu bildiriliyor.

Scaramucci’den FTX US Eski Başkanının Şirketine Yatırım

Anthony Scaramucci, iflas eden FTX US’in eski Başkanı Brett Harrison tarafından kurulan bir şirkete yatırım yaptığını açıkladı.

Scaramucci, Harrison’ın FTX US’deki deneyimleriyle ilgili bir Twitter ileti zincirine verdiği yanıtta yatırım hakkında yorum yaptı.

Harrison’un girişimine vereceği destek için kendi parasını kullanacağını söyleyen Scaramucci, Brett’e “yeni şirketinize yatırımcı olmaktan gurur duyuyorum. İleri git, arkana bakma. En iyi dileklerimle” yanıtını verdi.

Brett Harrison ise Scaramucci’ye teşekkürlerini ileterek, “Desteğiniz ve tavsiyeleriniz benim için dünyalara bedel. Birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner