Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri SEC'in Durdurma Kararına Telegram'dan İtiraz!

SEC’in Durdurma Kararına Telegram’dan İtiraz!

ABONE OL:google-news

Geçen yıl kripto para sektörünün en büyük ICO’larından birine imza atan ancak tam token kullanımına girecekken Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) aldığı kararla sarsılan Telegram’dan New York mahkemesine konuyla ilgili olarak itiraz geldi.

SEC’in token satışını durdurma kararının iptali için New York mahkemesine itiraz eden Telegram, SEC’in yürütmeyi durdurma kararının hiçbir şekilde mantıklı izahının olmadığını belirtti. Telegram, yaptığı yasal başvuru ile SEC’in token satışını durdurma kararının tamamen bozulmasını talep ediyor.

Bilindiği üzere Telegram, GRAM token’ları için yaptığı ICO ile iki ayrı yatırım turunda toplamda 1.7 milyon dolarlık bir meblağ toplamayı başarmıştı. Tamamlanan ICO sonrası GRAM token’lar genel satışa çıkamamıştı.

Telegram, token’ına ilişkin yaptığı bu iyi başlangıca rağmen geride kalan 18 ay boyunca projede birçok zorluklu karşı karşıya kaldı. SEC’in yürütmeyi durdurma kararı da sonucu ve en büyük zorluklardan biri olmuş oldu. SEC’in kararı sonrası ICO yatırımcılarını zorda bırakmak istemeyen Telegram geri ödeme yapma teklifinde bulundu ancak yatırımcılar tarafında bu tekli kabul edilmedi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar