Yükleniyor...

Serkan İnci Kripto Para Fonlarını Yönetecek Trader’lar Arıyor!

İnci Sözlük'ün kurucusu Serkan İnci'nin kripto paralarla ilgilendiği, bu sektörde yatırım yaptığı bilinen bir gerçek.

Serkan İnci Bitcoin ve Kripto Paralar

İnci Sözlük’ün kurucusu Serkan İnci’nin kripto paralarla ilgilendiği, bu sektörde yatırım yaptığı bilinen bir gerçek. Sadece yatırım yapmakla kalmayan İnci, Bitcoin Devrimi kitabıyla da insanların Bitcoin’i ve beraberinde kripto para sektörünü farketmesini amaçlayan hamleleriyle kripto topluluğunun yakından tanıdığı bir isim.

Serkan İnci, Twitter hesabından kripto para fonlarını yönetecek başarılı 3 trader aradığını açıkladı. “Bugün piyasa yine muazzamdı” diyen İnci, “Son 1 yıldaki kripto para hareketlerinde kendini kanıtlamış ve başarılı bir trade geçmişi yaratmış (hacim fark etmeksizin) genç arkadaşlar varsa, benimle irtibata geçebilir.” diyerek ekip arkadaşı aradıklarını açıkladı.

Trade geçmişi başarılı 3 kişiye fon sağlama fikirleri olduğunu dile getiren İnci, ekibe dahil edilecek başarılı trader’ların her birine yönetmeleri için 100.000 TL bütçe verileceğini belirtti. Başarılarına göre portföylerinin arttırılacağının da sinyalini verdi.

Trader Nedir?

İngilizce’de tüccar” veya tacir manasında kullanılan trader, Forex ve uluslararası diğer finansal yatırım sektörlerinde işlemler yapan girişimcileri ifade etmektedir. Trader Türkçemizde de kullanımı kabul edilmiş terimlerdendir. Kripto para piyasasında da trader’lık yapılmaktadır.

Kripto para piyasasındaki bir trader, kripto para borsalarından alım – satım işlemlerini gerçekleştirir. Daha geniş bir şekilde anlatmak gerekirse, pozisyon açmak – kapatmak, açık pozisyonu sonraki güne taşımak gibi işlemleri yerine getirir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner