Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Serkan İnci Kripto Para Fonlarını Yönetecek Trader'lar Arıyor!

Serkan İnci Kripto Para Fonlarını Yönetecek Trader’lar Arıyor!

ABONE OL:google-news

İnci Sözlük’ün kurucusu Serkan İnci’nin kripto paralarla ilgilendiği, bu sektörde yatırım yaptığı bilinen bir gerçek. Sadece yatırım yapmakla kalmayan İnci, Bitcoin Devrimi kitabıyla da insanların Bitcoin’i ve beraberinde kripto para sektörünü farketmesini amaçlayan hamleleriyle kripto topluluğunun yakından tanıdığı bir isim.

Serkan İnci, Twitter hesabından kripto para fonlarını yönetecek başarılı 3 trader aradığını açıkladı. “Bugün piyasa yine muazzamdı” diyen İnci, “Son 1 yıldaki kripto para hareketlerinde kendini kanıtlamış ve başarılı bir trade geçmişi yaratmış (hacim fark etmeksizin) genç arkadaşlar varsa, benimle irtibata geçebilir.” diyerek ekip arkadaşı aradıklarını açıkladı.

Trade geçmişi başarılı 3 kişiye fon sağlama fikirleri olduğunu dile getiren İnci, ekibe dahil edilecek başarılı trader’ların her birine yönetmeleri için 100.000 TL bütçe verileceğini belirtti. Başarılarına göre portföylerinin arttırılacağının da sinyalini verdi.

Trader Nedir?

İngilizce’de tüccar” veya tacir manasında kullanılan trader, Forex ve uluslararası diğer finansal yatırım sektörlerinde işlemler yapan girişimcileri ifade etmektedir. Trader Türkçemizde de kullanımı kabul edilmiş terimlerdendir. Kripto para piyasasında da trader’lık yapılmaktadır.

Kripto para piyasasındaki bir trader, kripto para borsalarından alım – satım işlemlerini gerçekleştirir. Daha geniş bir şekilde anlatmak gerekirse, pozisyon açmak – kapatmak, açık pozisyonu sonraki güne taşımak gibi işlemleri yerine getirir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar