Yükleniyor...

SHIB Yakma Oranları Eylül’den Bu Yana Azaldı

Kripto analiz platformu CryptEye'a göre SHIB yakma oranları sonbaharın başlangıcından itibaren yaz sezonuna oranla azaldı.

Shibburn Shiba Yakimi Icin Uc Yontem Kullaniyor 1

Kripto analiz platformu CryptEye’a göre SHIB yakma oranları sonbaharın başlangıcından itibaren yaz sezonuna oranla azaldı.

Yazın yaklaşık olara aylık 4 milyar SHIB yakılırken geçtiğimiz bir buçuk ayda ise 2.36 milyar SHIB ölü adreslere yollandı. Bu da yakım oranında yaklaşık olarak yüzde 60’lık bir düşüşe işaret ediyor.

SHIB Yakım Oranlarında Düşüş

SHIB’de gerçekleşen yakımlar CrypEye’a göre yaza kıyasla son bir buçuk ayda ciddi düşüş gösterdi. Yazın yaklaşık olarak 12 milyar SHIB token’ı ölü adreslere yollanarak dolaşımdan çıkarılırken bu sayı son bir buçuk ayda ise 2.36 milyar oldu. Bu da yanma oranında yaklaşık olarak yüzde 61’lik bir düşüş.

Shiba Inuyu Listeleyen Kripto Borsalarina Yenisi Katiliyor

Öte yandan SHIB yakma oranı düştükçe token’ın fiyat performansı da düştü. Buna istinaden SHIB fiyatı, Eylül başından beri yüzde 15,5 düştü. Bu dönemde gerçekleştirilen yakma işlemlerinin de SHIB fiyatı üzerinde herhangi bir büyük etkisi nispeten görülmedi. Sonuç olarak SHIB yakımlarının genel görünüşü günden güne değişiyor. Şimdiye kadar yüzde 41,038’i yakılan token’ın sayısı 410.38 trilyon token’e eşit halde. Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzı ise yüzde 58,96. Bu mevcut 0,0000103 dolar fiyatı olan projenin toplam kapitalizasyonunu ise 5,68 milyar dolara çekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x