Yükleniyor...

Solana Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 9 Aralık 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoinlerden olan Solana'yı da vurdu.

Solana Kurucusu Blockchain Guncellemesini Duyurdu

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoinlerden olan Solana’yı da vurdu. Solana, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 2,9 değer kazandı.

Solana (SOL), şu sıralar 13 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 259 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Solana Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

2017’de kullanıma sunulan Solana (SOL), kullanıcılara pazar düzeyinde kullanıcılar arasında büyük kullanılabilirliğe sahip güvenlik altyapısı. Ağ, kullanıcılarına başka bir blockchain projesinde kimsenin görmediği bir işlem hızı sağlamayı hedefler.

Solana fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

solana
Solana’nın yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında Solana için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Solana fiyatına da olumsuz yansıyor.

SOL için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 14 dolar iken minimum değer ise 12 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 19,9 dolar iken maksimum 24 dolar. 2024’e baktığımızda 28,95 dolar ile 34,76 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. SOL ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2030 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’de Solana’nın tahmin edilen minimum değeri 135 dolar iken maksimum değeri ise 156 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Solana’nın en yüksek biçilen değerinin 500 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain’i hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x