Yükleniyor...

“Son aylardaki yükselişler yüzümüzü güldürmeye başladı”

İstanbul Blockchain Summit 2024'te etkinlik sahipleri olan Altcointurk kurucu ortağı Volkan Korkmaz ve Respect Trade kurucuğu ortağı Gün Bey, Coinkolik'e konuk oldu.

İstanbul Blockchain Summit 2024’te etkinlik sahipleri olan Altcointurk kurucu ortağı Volkan Korkmaz ve Respect Trade kurucuğu ortağı Gün Bey, Coinkolik’e konuk oldu.

Etkinliğin geniş kesimlere hitap ettiğini vurgulayan Volkan Korkmaz, panel ve konu seçimlerine özellikle dikkat ettiklerini belirtti. Konu başlıkları açısından çeşitli bir panel gerçekleştirildiğini ifade eden Korkmaz, etkinlikten genel olarak memnun kaldığını dile getirdi. Altcointurk tarafındaki gelişmeleri de ele alan Korkmaz, NFT pazaryerini baz alarak topluluk/kullanıcı ilişkisi konusunda faaliyetlerini artıracaklarını sözlerine ekledi.

Haber takipçiliğinin önemi hakkında sözlerine giriş yapan H.Gün ise, birçok kripto yatırımcısının bu alan takibiyle hareket ettiğinin altını çizdi. Haberciliğin önemini etkinlikte göstermeyi amaçladıklarını belirten Gün, panele böyle bir konu başlığı dahil etmekten mutlu olduklarını ifade etti. Bunlara ek olarak Respect Tarafındaki ekip gücünü giderek artırdıklarını dile getiren Gün, etkinliklerle beraber piyasada farklı bir hava yaratmak istediklerini vurguladı.

Röportajı izlemek için tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner