Yükleniyor...

Sözde Satoshi, XRP CTO’suyla Tartıştı

Kendi kendisini Bitcoin (BTC) yaratıcısı ilan eden yatırımcı Craig Wright, Ripple (XRP) CTO'su David Schwartz ile tartıştı.

Sozde Satoshi XRP CTOsuyla Tartisti

Kendi kendisini Bitcoin (BTC) yaratıcısı ilan eden yatırımcı Craig Wright, Ripple (XRP) CTO’su David Schwartz ile tartıştı.

Sosyal medya platformu Twitter, kripto endüstrisinin çeşitli tartışmalarına perde aralıyor. Kripto para piyasasının en büyük pazarlama mecrası olan Twitter, birçok kripto aktörünün fikirlerini içinde barındırıyor. Özellikle Cardano kurucusu, Ethereum kurucusu ve Ripple CTO’su en aktif kullananlar arasında yer aldılar. Diğer taraftan, kendisini Bitcoin yaratıcısı ve Satoshi ilan eden Craig Wright, Ripple tarafına yüklenmeye başladı. Tartışmaya dönen fikir beyanları, Twitter‘da yoğun ilgi gördü.

Sözde Satoshi, XRP CTO’sunu Cahil Olmakla Suçladı

Sözde Satoshi Craig Wright, Bitcoin‘in yasal bir mahkeme ile kurtarılana kadar kurumsal yatırımcılar tarafından kabul edilmeyeceğini öne sürdü. Wright‘ın Twitter üzerinden yaptığı bu açıklamaya, Ripple CTO’su David Schwartz eleştiride bulundu.

Schwartz, Wright‘ın paylaşımını aptalca bulduğunu ifade etti ve Bitcoin için neden kurumsal yatırımcıların hedef pazar olduğunu sordu. Ayrıca Ripple CTO’su, hangi bölgenin yargısına güvenileceğini de sorusuna ekledi. Schwartz‘ın bu paylaşımı, tartışmayı ateşleyen etmen oldu.

Daha sonrasında Wright, Schwartz‘ı ağır sözler ile hedefine aldı. Wright, Schwartz‘ın hiçbir şeyi anlamayan bir cahil olduğunu ileri sürdü. Sözlerini esirgemeyen sözde Satoshi, Ripple CTO’sunun Bitcoin‘i gerçekten anlamadığını ifade etti.

Sözde Satoshi Wright, sözlerini ağırlaştırarak XRP‘yi hedef aldı. Wright, “Schwartz XRP’yi tasarladı… Tüm bu sektördeki en yararsız pump ve dump şeması.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner