Yükleniyor...

SuperRare, Personel Azaltan Şirketler Arasına Katıldı

NFT platformu SuperRare, personelini yüzde 30 oranında azaltarak işten çıkarma yapan şirketler arasına katıldı.

SuperRare Personel Cikartanlar Arasina Katildi

NFT platformu SuperRare, personelini yüzde 30 oranında azaltarak işten çıkarma yapan şirketler arasına katıldı.

Kripto endüstrisinin çalkantılı süreçleri, kripto projelerinin küçülmeye gitmesine yol açıyor. Geçtiğimiz yıl birçok kripto kuruluşu, personel azaltarak hayatta kalmanın yollarını aradı. Piyasa koşullarını gerekçe gösteren kripto kuruluşları, çalışanlarını işten çıkarmaya başladı. En dikkat çeken işten çıkarma, kripto para borsası Coinbase’de gerçekleşti. Son olarak, NFT platformu SuperRare personelini yüzde 30 oranında azaltacağını açıkladı.

SuperRare, Piyasa Koşullarını Gerekçe Gösterdi

NFT platformu SuperRare, piyasa koşullarını gerekçe göstererek personel azaltma kararı aldı. Platform, personelini yüzde 30 oranında azaltacak.

İşten çıkarma haberi SuperRare CEO’su John Crain tarafından doğrulandı. Crain, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile şirket kararlarını açıkladı.

Crain‘e göre şirket, son boğa piyasasında büyüme gösterse de bu agresif bir şekilde gerçekleşti. CEO, agresif büyümenin sürdürülebilir olmadığını ifade etti. NFT platformunun CEO’su Crain, “Aşırı işe alım yaptık ve bu hatanın tüm sorumluluğunu alıyorum.” dedi.

Crain, işleri doğru yola getirmek için böyle bir yapılanma kararı aldığını ve işten çıkartılanlar için elinden gelen yardımı yapacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x