Yükleniyor...

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi: Düşecek mi, Yükselecek mi?

SushiSwap’in yerel tokenı SUSHI, yaşadığı %4.47’lik düşüş nedeniyle kendisine yöneltilen yüksek beklentileri kaybetti

sushiswap sushi fiyat analizi dusecek mi yukselecek mi

SushiSwap’in yerel tokenı SUSHI, yaşadığı %4.47’lik düşüş nedeniyle kendisine yöneltilen yüksek beklentileri kaybetti. SUSHI yayın saati itibariyle 2.39 dolardan işlem görüyor. Yashu Gola’nın teknik analizine göre: 

SushiSwap Rising Wedge Formasyonu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırımcılar, SUSHI 11 Aralık’ta düşüşe geçtiğinde, Yükselen Trend Çizgisinin daha güvenilir bir destek seviyesi (1.89-1.93 dolar) olarak hizmet ettiğini dikkate almalı. Trend çizgisi tabanını daha da güçlendiren, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, token’ın 100 dönemlik EMA’sı oldu.

sushiswap sushi fiyat analizi dusecek mi yukselecek mi 1

Yükselen Trend Çizgisi-100-EMA desteğinden her sıçrama, direnç seviyesi olarak hareket eden başka bir yükselen eğilim çizgisine doğru kısa vadeli bir yukarı hareketle sonuçlandı. Üst ve alt trend çizgileri birlikte, bir Rising Wedge (düşüş eğilimine karşılık gelen) formasyonu oluşturdu.

SUSHI/USD paritesi, bu formasyon tarafından belirtilen aralıkta işlem gördü. Parite, trend ilerledikçe azalan hacimlerle birlikte, daha yüksek en yüksek ve en düşük seviyelerden oluşan bir dizi oluşturdu. Düşük trend çizgisinin son yeniden testi, bir sonraki fiyat hedefi olan 2.86 dolara yakın olan Wedge direncine ulaşma olasılığını artırıyor.

Alternatif Boğa Kurulumu

Wedge’ın üst trend çizgisini ayarlamak ve zaman aralığını 4H’den bir güne (1D) çevirmek, SushiSwap’in yönünün daha fazla yükselişe çevrilmesine neden oluyor.

sushiswap sushi fiyat analizi dusecek mi yukselecek mi 2

Kurulum, düşüş trendini takip eden Yükselen Üçgen oluşumuyla sonuçlanıyor. 0.4737 dolara yakın taban seviyesinden %380’den fazla geri çekilen SUSHI, şu anda açık bir şekilde yükseliş eğilimi içinde. Bu nedenle, küçük bir düzeltme yapması ve formasyon desteğini test ettikten sonra yükselişine devam etmesi bekleniyor.

Tekniği destekleyen bazı durumlar var. SUSHI, merkeziyetsiz bir borsa olarak, en iyi merkeziyetsiz finans projelerinden biri olan yearn.finance ile ortaklık kurdu. Bir SUSHI satın almanın maliyeti, söz konusu ortaklıktan sonra yüzde %75 arttı.

Bu arada, trader’lar Yearn-SushiSwap birlikteliğini her iki yerel token için bir yükseliş eğilimi olarak algılıyor. Durum basit: Yearn’ın otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısını yield aggregator platformunda kullanmak için iyi miktarda SUSHI token tutması gerekiyor. Sinerji, SUSHI için daha fazla fayda ve daha fazla yükseliş anlamına gelebilir. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x