Yükleniyor...

AB’nin Covid-19 Çözümü Ethereum Olabilir

Avrupa, vatandaşlarını yeni tip koronavirüs (Covid-19) mağduru olmaktan korumak için mücadele ediyor.

eth 3

Avrupa, vatandaşlarını yeni tip koronavirüs (Covid-19) mağduru olmaktan korumak için mücadele ediyor. CNN, günlük Covid-19 ölümlerinin yeni zirvelere ulaştığını bildirdi.

Avrupa Birliği (AB) hastane ağının yapabileceği çok şey var. Bugün Rusya, 613 ölümle en yüksek ölü sayısını bildirdi. İsveç, kamusal alanları kapatmak için bir salgın kanunu çıkarmak zorunda kaldı.Fransa, vakalar artmaya devam ettikçe tecrit süresini uzatıyor. Robert Koch Enstitüsü’ne göre Almanya’da bir gün içinde 598 ölüm gerçekleşti. Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri yüksek düzeyde Covid-19 vakası bildirmeye devam ediyor.

Almanya, tecrit tedbirlerinin nasıl daha da sıkılacağını tartışacak. Almanya’nın kısıtlamaları yeterince iyi değildi. AB, vatandaşları evde kalmaya teşvik etmeli. Ethereum (ETH) ağındaki akıllı sözleşmeler sayesinde insanları sosyal hayattan kaçınmaya teşvik etmenin bir dizi eğlenceli yolu bulunuyor.

ETH akıllı sözleşmeleri, işletmeler tarafından ticaret yapmak ve ödeme almak için kullanılabilirken, diğer işletmeler eğlenceli aktiviteler oluşturmak için ETH’yi kullanmayı tercih etti. Kısacası insanlara karantina sürecinde oyalanabilecekleri kaliteli içerikler sunmak mümkün. Ethereum da bunu mümkün kılıyor.

Uzaktan Çalışma İmkanı

ETH, insanların evden güvenle çalışabilmesi ve tüm ihtiyaçlarının karşılandığını hissetmesi için etkili bir ağa sahiptir. ETH 2 ile Ethereum ağı, 16 doğrulayıcıya sahip olacağı için saldırılara karşı her zamankinden daha sağlam olma yolunda ilerliyor. Bilgileri ETH aracılığıyla da şifreleyebilirsiniz. İnsanlar bu sayede bilgilerinin çalınıp çalınmayacağı konusunda endişelenmeden evden çalışabilecekler.

Oyunlar

Bu yılın Kasım ayı başlarında, Enjin ile birlikte Skymarch Gaming, Ethereum blok zincirine dayanan üç NFT oyunu başlattı. Oyunlar çok kaliteli, çünkü Skymarch’ın ekibi Disney, Ubisoft, Riot Games ve Electronic Arts gibi farklı firmalardan oluşuyor.

Bu oyunlar gerçeklikten kaçmanın ve evde karantina halindeyken topluluk için oyalanmanın harika bir yoludur.

Müzik

Oyun oynamanın yanı sıra müzik, yalnız olmadığınızı hissetmenize yardımcı olan başka bir aktivitedir. Müziğin gücü, birçok şeyin çaresi olabilecek durumda. Eski müzik dinleme yolları olabileceğinden, yeni platformlardan daha rahatlatıcı bir şey olamaz. ETH yayın platformu Audius sayesinde, insanların dinleyebileceği yepyeni bir sanatçı yelpazesi var.

AB’nin, insanları kendi istekleriyle evde kalmasını sağlamak için çalışması şart. Bu kapsamda ETH, yalnızca bireyleri değil, şirketleri de memnun edecek tam bir eğlence ve keyif dünyası sunuyor. Tüm dünyanın özellikle de vaka sayıları artan AB’nin yaratıcı olması ve Covid-19 vakalarının artmasını önlemesi için ETH trenine atlaması çok önemli.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner