Yükleniyor...

Taboo Token (TABOO) Nedir?

Taboo Token, yetişkin video sektörünü blokzincir teknolojisi ile buluşturan bir platformdur.

taboo token

Taboo Token, yetişkin video sektörünü blokzincir teknolojisi ile buluşturan bir platformdur. Platformun yerel kripto para birimi TABOO, kullanıcılara pek çok ayrıcalık sunmaktadır.

Taboo Token Nedir?

Taboo Token 2021 yılının ilk çeyreğinde planlanmaya başlayan ve şu an popüler kripto borsaları üzerinde listelenen, yetişkin video endüstrisi ve NFT teknolojisini birleştiren blokzincir tabanlı içerik üretme ve tüketme platformudur.

Patreon’a benzer bir içerik sağlayıcı sisteme sahip olan Taboo Token, elinde TABOO tutan ve bunu uzun zamandır saklayan kişilere özel içeriklere erişim imkanı sağlamaktadır.

Taboo ekosistemi NFT tabanlı bir pazar yerini kullanıcılarına sunar. Çift katmanlı olarak çalışan sistemde iki grup vardır: içerik üretip bunu pazar yerine yükleyen kullanıcılar ve bu içeriği tüketmek için satın almak isteyen müşteriler. Taboo ekosistemi düşük işlem ücretleri ve komisyonları ile bu iki grubu bir araya getirir.

taboo token

TABOO Piyasa Verileri

TABOO arzı 9.8 milyar adettir, piyasa değeri ise 47 milyon dolardır. Taboo coin en yüksek ATH fiyatı 3 Kasım 2021’de 0,06 USD olarak kaydedilmiştir. Taboo coin en düşük ATL fiyatı 11 Ağustos 2021’de 0,0001 USD’dir.

TABOO coin’in yer aldığı kripto para borsaları aşağıdaki gibidir:

  • PancakeSwap
  • Gate.io
  • LBank
  • BKEX
  • MEXC
  • LATOKEN
  • Hotbit

Taboo coin güncel fiyatı şu şekildedir:

taboo-token

Taboo (TABOO)

0.00043 $

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner