Anasayfa Kripto Para Haberleri Telegram'dan Facebook ve Instagram'a Gözdağı!

Telegram’dan Facebook ve Instagram’a Gözdağı!

ABONE OL:google-news

Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, Facebook ve Instagram’da tanıtımı yapılan dolandırıcılık faaliyetlerinden reklam geliri elde ettikleri için uyardı.

Sosyal medya devi Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, kendi adını ve resmini kullanarak sahte reklamlardan para kazanan kişilere izin verdikleri sebebiyle Facebook ve Instagram’a ağır eleştirilerde bulundu.

Durov 17 Haziran’da Rus Telegram kanalı aracılığıyla, Facebook ve Instagram’ı kullanıcı şikayetlerine kulak vermemekle suçluyor:

“Bir yıldan uzun bir süredir Facebook ve Instagram benim adıma başlatılan dolandırıcı reklamlardan para kazanıyor. Bu reklamlar Facebook moderatörleri tarafından onaylanıyor, bu da onlara reklam statüsü veriyor böylece insanları yanıltıyor. ”

“Facebook Siyasi Sansürde Daha Başarılı!”

Durov tarafından belirtilen dolandırıcılıklardan biri de sahte Gram token teklifiydi. Durov ayrıca Facebook’u çifte standart yapmakla suçluyor, moderatörlerin iş siyasi sansüre gelince bunu kolaylaştırmak için çok istekli olduklarını iddia ediyor:

“Facebook’un bir yılı aşkın süredir şikayetleri görmezden gelmesi, kullanıcıların finansal deneyimsizliğinden gelir elde etmesi durumu kabul edilemez. Facebook’un Rusya moderatörleri ekibi siyasi sansürü hızla çözümlerken, dolandırıcılıklara gözünü kapaması kabul edilemez!”

Durov, bu soruna daha fazla dikkat çekmek için Facebook’u uyarıyor; bu arada kullanıcıları gelecekteki potansiyel bir yasal savaş için dolandırıcılık içeren reklamları kaydedip delil olarak tutmaya çağırıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar