Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tone Vays'in 5 Ekim'de "Bitcoin 7.000 Dolara Düşecek" İddiasına Destek Geldi!

Tone Vays’in 5 Ekim’de “Bitcoin 7.000 Dolara Düşecek” İddiasına Destek Geldi!

ABONE OL:google-news

Bitcoin yatırımcıları kripto para biriminin yükselmesini bekliyor. Buna karşın popüler kripto para analisti ve trader’ı Tone Vays korkutucu Bitcoin fiyat tahmini ile geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş ve Bitcoin’in 5 Ekim’de 7.000 dolara düşeceğini öne sürmüştü.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden birisi olan Rolf, Bitcoin’in 10.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşme olasılığı kadar 11.600 doları yeniden test etme olasılığının bulunduğunu işaret etti.

Analist, Vays’in daha önce yaptığı fiyat öngörüsüne değinerek Bitcoin’in 1 Ekim 2019’da 7.000 dolara düşebileceğinin de altını çizdi. Analist yaptığı analiz ile bir bakıma Vays’in fiyat öngörüsünün altının boş olmadığını göstermiş oldu.

Bitcoin, haberi hazırladığımız sırada son 24 saatte yüzde 2’den fazla değer artışı ile 10.787 dolardan el değiştiriyordu.

Zaman zaman tartışmalı öngörüleriyle gündeme gelen kripto para analisti geçtiğimiz günlerde Ripple ve XRP’ye dönük ağır eleştirilerde bulunmuştu. Vays, XRP’nin son dönemde büyük oranda değer kaybetmesini Ripple’ın sahtekarlık boyutuna varan eylemlerine bağladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar