Yükleniyor...

Tone Vays’in 5 Ekim’de “Bitcoin 7.000 Dolara Düşecek” İddiasına Destek Geldi!

Bitcoin yatırımcıları kripto para biriminin yükselmesini bekliyor.

Bitcoin 3

Bitcoin yatırımcıları kripto para biriminin yükselmesini bekliyor. Buna karşın popüler kripto para analisti ve trader’ı Tone Vays korkutucu Bitcoin fiyat tahmini ile geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş ve Bitcoin’in 5 Ekim’de 7.000 dolara düşeceğini öne sürmüştü.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden birisi olan Rolf, Bitcoin’in 10.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşme olasılığı kadar 11.600 doları yeniden test etme olasılığının bulunduğunu işaret etti.

Analist, Vays’in daha önce yaptığı fiyat öngörüsüne değinerek Bitcoin’in 1 Ekim 2019’da 7.000 dolara düşebileceğinin de altını çizdi. Analist yaptığı analiz ile bir bakıma Vays’in fiyat öngörüsünün altının boş olmadığını göstermiş oldu.

Bitcoin, haberi hazırladığımız sırada son 24 saatte yüzde 2’den fazla değer artışı ile 10.787 dolardan el değiştiriyordu.

Zaman zaman tartışmalı öngörüleriyle gündeme gelen kripto para analisti geçtiğimiz günlerde Ripple ve XRP’ye dönük ağır eleştirilerde bulunmuştu. Vays, XRP’nin son dönemde büyük oranda değer kaybetmesini Ripple’ın sahtekarlık boyutuna varan eylemlerine bağladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner