Yükleniyor...

Tone Vays Bitcoin’in Ne Zaman 100 Bin Dolara Çıkacağını Açıkladı

Popüler kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin'in ne zaman 100 bin doları çıkacağı veya 3 bin dolara düşeceğini ilişkin net açıklamalarda bulundu.

Usta Analist Bitcoinin Ne Zaman 100 Bin Dolara Çıkacağını Açıkladı

Popüler kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in ne zaman 100 bin doları çıkacağı veya 3 bin dolara düşeceğini ilişkin net açıklamalarda bulundu.

Tone Vays, BlockTV’ye verdiği röportajda Bitcoin’in önümüzdeki yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağı yönündeki tahminin üzerine bir set çekti ve böyle bir şeyi beklemediğini belirtti. Vays konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

“20 bin doları kırdığımızda hızlı bir şekilde 50 bin dolara veya 100 bin dolara kadar gidebiliriz, ancak 2020 yılında 20 bin doları kırmamızı beklemiyorum. Gerçekten de 2022, 2023 civarında başlayacak bir boğa piyasasını arıyorum.”

Vays, Bitcoin’in düşü eğiliminde olduğunu ve en büyük kripto para biriminin gelecek yılın Mayıs ayından önce 7 bin doların altını görebilebileceği görüşünde:

“Altcoin’lerden yüzde 80 çıkış oldu. Şimdi fiyat düşmeye başladığında, muhtemelen kurumsal yatırımcılar istekli değillerdir. Bir dip için bekleyecekler, çünkü (onlar) akıllı yatırımcılar. Şu anda hala daha düşük fiyatlar görüyorum. Hala yarılanmadan (halving) önce 7 bin doların altına ineceğimizi düşünüyorum. Ancak ondan sonra bir düşüş daha olacak. 3 bin dolara doğru kayabiliriz. Ama umarım Aralık ayındaki en düşük 3 bin dolardan yüksek bir fiyat olur. Nihayet yarılanmadan sonra bir boğa piyasasına başlayabiliriz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner