Yükleniyor...

Tornado Cash Katılımcısı, Yeni Bir Gizlilik Aracına Yoğunlaştı

Tornado Cash platformuna erken aşamada katkılarda bulunan Ameen Soleimani, kötü amaçlar için kullanılmayacak yeni bir gizlilik aracı geliştiriyor.

Tornado Cash Katilimcisi Yeni Bir Gizlilik Aracina Yogunlasti

Tornado Cash platformuna erken aşamada katkılarda bulunan Ameen Soleimani, kötü amaçlar için kullanılmayacak yeni bir gizlilik aracı geliştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’nin en çok dikkat ettiği projelerden birisi olan Tornado Cash, sağladığı gizlilik ve anonim işlemler protokolleri sebebiyle baskı altına alınmıştı. ABD’li yetkililer, kullanıcıların Tornado Cash’i kullanmasını yasaklamıştı.

Tornado’ya erken aşamada katkılarda bulunan Ameen Soleimani, kara listeye alınan Tornado Cash’in daha iyi bir versiyonunu oluşturmak için harekete geçti.

Tornado Cash Katılımcıları, Yeni Bir Platform Üzerinde Duruyor

Tornado Cash projesinin katılımcılarından Ameen Soleimani, “kripto para mikseri” olarak tabir edilen Tornado Cash’in daha iyi bir versiyonunu oluşturmak için harekete geçti.

Tornado Cash‘in ABD’li yetkililerin baskıları altında olmasının ardından Ethereum geliştiricileri, benzer baskılara maruz kalmayacak bir platform oluşturuyor. Geliştiriciler, bu platformun da ABD’li yetkilileri tetiklememesini umuyor.

Yeni kripto para karıştırma uygulamasının yayınlanacak bir demosu, insanların Ethereum’u anonim olarak gönderip almalarını sağlıyor. Ancak bu platformda, kullanıcının Kuzey Koreli bir kötü aktör ya da başka türden bir suçlu olmadığını kanıtlayan özellikler yer alacak.

Ethereum geliştiricilerin, kötü aktörlerden arındırılmış kripto para karıştırıcı” platformu, Gizlilik Havuzları başlığıyla ortaya çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x