Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Ünlü Borsa Binance Yarın 6 Saat Kapalı Kalacak

Ünlü Borsa Binance Yarın 6 Saat Kapalı Kalacak

ABONE OL:google-news

Binance bugün yaptığı duyuruya göre TSİ 05.00’da bakıma girecek. Yapılacak olan güncelleme nedeniyle borsa 6 saate kadar kapalı kalacak. Güncelleme sırasında borsadaki tüm alım satımlar askıya alınacak.

Dünyaca ünlü borsa aynı zamanda Twitter‘dan da duyurduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Değerli kullanıcılar, borsamız programlanmış bir sistem güncellemesi gerçekleştirecektir. Güncelleme yaklaşık 4-6 saat sürecek. Binance, bu süre zarfında mevduat, para çekme, spot ve marj ticareti, C2C ticareti, borç verme ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplardan, marj hesaplarından, vadeli hesaplardan ve fiat cüzdanlarından varlık transferlerini askıya alacaktır. Binance Futures işlemlerinde alım satım işleminin yükseltme döneminde etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.”

Borsanın en geç TSİ 13.00 gibi açılması bekleniyor.

Binance Güncellemesi Ne Getirecek?

Binance’in güncellemesiyle beraber kullanıcılara şu yenilikler sunulacak:

  • WebSocket akışlarına canlı abonelik ve abonelik iptali
  • Veri tabanı performans iyileştirmeleri
  • User Data Streamer performans iyileştirmeleri

Yükseltme tamamlandıktan sonra, borsa başka bir duyuru daha yaparak kullanıcılara siparişleri iptal etme, para yatırma işlemlerini,çekme işlemlerini yapma ve işlemlere devam etmeden önce hesaplamayla ilgili tüm diğer işlevleri kullanma konusunda 30 dakikalık bir pencere sunacak. Ünlü borsa kullanıcılarına şöyle bir uyarı da yaptı: “Vadeli İşlem ve Marj pozisyonları açık olan kullanıcıların, yükseltme sırasında oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını hafifletmek için yükseltme başlamadan önce teminat bakiyelerini yeniden değerlendirmeleri önerilir.”

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar