Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Borsası Türkiye Pazarına Girecek

Küresel kripto para borsalarından birisi olan Bybit, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

bybit türkiye pazarına girmeyi hedefliyor

Küresel kripto para borsalarından birisi olan Bybit, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Hong Kong ve Tayvan’da da ofisleri bulunan Singapur borsası, verimli bir ilk yıl geçirdi ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya ve Asya’dan kullanıcı çekti. Bybit, 2019 yılında elde ettiği başarısını 2020 ve ötesine taşımak istiyor. Bitcoin.com’a kouşan Bybit CEO’su Ben Zhou, 2020 planlarını anlattı.

Ben Zhou’ya göre 2019, Bybit için başarılı bir yıl olarak geçse de, bu noktaya basit bir biçimde ulaşmadılar. Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Zhou, “Hem teknik açıdan büyümeye hem de iç yönetime ayak uydurmak, karşılaştığımız en büyük zorluktu. 18 Mart’tan 18 Kasım’a kadar 100 katın üzerinde büyüme yaşadığımız için, aşırı yük ve sistem gecikmemizin olmadığından emin olmak için sistemlerimizi sürekli olarak yükseltmek zorunda kaldık. Ayrıca, çeşitli pazarlarımıza en iyi müşteri desteğini ve yerelleştirmeyi sağladığımızdan emin olmak için doğru yeteneği tedarik ederek işe alımları da üst seviyede tuttuk. Neyse ki çabalarımız karşılığını verdi: Sunucu aksaklık süreleri olmadı, oynaklık sırasında aşırı yüklenme olmadı” ifadelerini kullandı.

2020 Türkiye Pazarına Yeni Borsa Kazandıracak

Platforma daha fazla günlük yatırımcı çekmek için, Bybit kısa bir süre önce Korece’yi de dil desteklerine ekledi. Borsada İngilizce, Çince, geleneksel Çince ve Japonca zaten mevcut. Bu enternasyonalist bakış açısı, yeni yılda da yeni dış pazarlara açılmak isteyen borsanın planlarının merkezinde yer alıyor. Zhou, “2020’de Tayland, Vietnam ve İspanya pazarlarına ve Türkiye pazarına giriş yapmayı planlıyoruz” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x