Yükleniyor...

Ünlü şarkıcı radara takıldı: Kendi token’ımı satmam demişti!

Analitik firması Bubblemaps'e göre Amerikalı şarkıcı Jason Derulo, "ASLA SATMAYACAĞI" yönündeki iddialara rağmen, yeni çıkardığı token'ı JASON'dan binlerce dolar değerinde sattı.

unlu sarkıcı token sattı

Analitik firması Bubblemaps’e göre Amerikalı şarkıcı Jason Derulo, “ASLA SATMAYACAĞI” yönündeki iddialara rağmen, yeni çıkardığı token’ı JASON’dan binlerce dolar değerinde sattı.

DEX Screener’a göre, Jason Derulo, 23 Haziran’da X’te Solana tabanlı token için bir sözleşme adresi paylaştı. Bu adreste, DEX Screener’ın gösterdiğine göre, dakikalar içinde çok büyük bir volatilite kaydedildi. Saatler sonra Derulo, ünlü memecoin organizatörü Sahil Arora’nın “beni yakaladığını” ancak “token‘ı yükseltmek için için elimden gelen her şeyi yapacağına” söz verdiğini iddia etti.

Ünlülerin kripto akımına bir yenisi daha eklendi

Bubblemaps 24 Haziran’da X’te “İddialarına rağmen Jason Derulo’nun Sahil tarafından kandırıldığından şüpheliyiz” dedi. Analiz firması, JASON’un arzının yarısını bulunduran ve Derulo’nun token’ı paylaştığı ilk gönderiden sonra 180.000 dolar kazanç elde eden Arora ile ilişkili olduğunu iddia ettiği cüzdanlar buldu.

Bubblemaps, Derulo’ya ait olduğunu iddia ettiği ve Arora’nın cüzdanından “doğrudan token alan” bir cüzdanın, Derulo’nun X göndelerilernde token’larını satmayacağını söylemesine rağmen yaklaşık 20.000 dolar değerinde satış gerçekleştirdiğini söyledi.

kripto jason derulo token

Bubblemaps, “Derulo’nun eylemleri birbiriyle pek eşleşmiyor” dedi.

“Hemen Ansem’den bir Space istedi, topluluğunu heyecanlandırdı ve token’larını yakacağını ima etti” diye ekledi.

Arora, Bubblemap’in kaydettiği cüzdanın Derulo’ya ait olduğu yönündeki iddiasını destekledi. Derulo’nun token’ını satmasının plan üzerinde nasıl bir etkisi olduğu sorulduğunda Dağıstanlı fenomen Hasbulla’nın “iş, iş” diyen bir GIF’iyle yanıt verdi.

Yapılan planlar işe yaramış gibi görünüyor; JASON son günde yüzde175 artış gösterdi ve piyasa değeri 7,7 milyon dolara ulaştı, ancak 24 Haziran sonundaki bir sentin biraz üzerindeki zirvesinden yüzde40,5 düşüş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner