Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı, Solana Ekosisteminin Dağılacağını Düşünüyor!

Bitboy Crypto olarak tanınan yatırımcı Ben Armstrong, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Solana (SOL) ekosisteminin dağılacağını belirtti.

Unlu Yatirimci Solana Ekosisteminin Dagilacagini Dusunuyor 2

Bitboy Crypto olarak tanınan yatırımcı Ben Armstrong, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Solana (SOL) ekosisteminin dağılacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto ayı sezonunun geride bıraktığı 2022 yılında, piyasa koşullarından en çok etkilenen kripto para birimi SOL oldu. Bu durumda özellikle, Solana ağının defalarca aksaması ve durdurulması önemli bir etmen oldu. Ethereum’a rakip olarak çıkan ve yoğun ilgi gören Solana, çok kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Ayrıca popüler proje, kendine ait oluşturduğu ekosistem ile piyasaya gövde gösterisi yaptı. Daha hızlı ve daha ucuz olan Solana ağı, şimdilerde eski gücünden oldukça uzaklaştı. Bu süreçlerin ortasında, Bitboy Crypto olarak tanınan yatırımcı Ben Armstrong‘tan çarpıcı bir açıklama geldi.

Ben Armstrong, Solana Ekosisteminden Toplu Bir Çıkış Bekliyor

Sosyal medyada Bitboy Crypto olarak bilinen yatırımcı Ben Armstrong, Solana (SOL) ekosisteminden daha fazla projenin ayrılacağına inanıyor.

Son olarak Dust Labs, Solana ağındaki en önemli NFT projelerini (DeGods ve y00ts) Ethereum ve Polygon ağlarına taşıyor. Ayrıca birçok kripto para birimi, farklı ağlara transfer olmak için çalışmalar yürütüyor.

Ethereum’a rakip olarak çıkan projenin, bu kadar ilgi kaybına uğraması dikkat çekti. Kripto endüstrisi, SOL fiyatının ve proje ağının bir başarısızlık olduğunu düşünmeye başladı.

Ben Armstrong‘un başlattığı bir ankette, Twitter kullanıcılarına Solana’nın bitip bitmediği soruldu. Ankete katılan kullanıcıların yüzde 70‘i Solana’nın artık bittiğini düşünüyor.

Armstrong, başka bir kullanıcıya da yanıt verdi. Ünlü yatırımcı, “Daha fazla NFT ve kripto projesi Solana’dan ayrılacak.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x