Ünlü YouTuber PewDiePie TRON'un Satın Aldığı DLive’a Destek Çıktı • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü YouTuber PewDiePie TRON’un Satın Aldığı DLive’a Destek Çıktı

Takipçisi bakımından dünyanın en büyük YouTuber'ı olan PewDiePie, Tron'un sahibi olduğu DLive platformuyla ilgili görüşlerini paylaştı.

PewDiePie TRON

Takipçisi bakımından dünyanın en büyük YouTuber’ı olan PewDiePie, Tron’un sahibi olduğu DLive platformuyla ilgili görüşlerini paylaştı. Tron CEO’su Justin Sun PewDiePie’ın DLive ile ilgili yaptığı açıklamalarını Twitter takipçileriyle paylaşarak platformun güçlü bir reklamını yaptı.

PewDiePie, hazırladığı videoda DLive’ın BitTorrent bünyesine katılmasını kutladı ve “BitTorrent dünyanın en büyük merkezsiz, eşten eşe (P2P) dosya paylaşım platformu ve TRON Blockchain’i ile destekleniyor. Benim DLive’a katılmamın sebeplerinden biri, DLive’ın yayıncı gelirlerinden pay almayarak içerik üreticilerini destekliyor olması. DLive ayrıca içerik üreticilerinin yanı sıra izleyicileri de ödüllendiriyor.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilmeyenler için Sun, kısa süre önce hızla büyüyen içerik platformlarından DLive’ı satın alarak BitTorrent bünyesine katmıştı. Bundan önce de Blockchain tabanlı canlı yayın platformu DLive’ın ismini sık sık duyuyorduk. Özellikle PewDiePie gibi ünlü isimlerin YouTube’un yanı sıra platformda da yayın yapmaya başlaması, platformun popülaritesini ciddi anlamda artırmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x