Yükleniyor...

Usta Analistten Takip Edilmesi Gereken 5 Altcoin Tavsiyesi

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, iki kripto para biriminin yeni bir boğa piyasası ortaya çıktıkça Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP ile birlikte yükseleceğini söyledi

nicholas merten  scaled

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, iki kripto para biriminin yeni bir boğa piyasası ortaya çıktıkça Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP ile birlikte yükseleceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DataDash’in son bölümünde Merten, altcoin piyasalarındaki düzeltmenin, yatırımcılara bir sonraki büyük ralli patlamasından önce bir şans sunduğunu söylüyor. Analist, trader’ların bir sonraki yükselişe hazırlanmaları için Cardano (ADA) ve Tezos’a (XTZ) dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Bununla beraber analist Litecoin‘e (LTC) de dikkat çekiyor. Kısacası Merten’e göre BTC’nin yanı sıra 5 altcoin yani LTC, ETH, XRP, ADA ve XTZ mutlaka takip edilmeli.

Merten, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi burada geri çekilme yaşadığımıza göre bu durum rallinin üstel kısımlarının çoğunu kaçırmış bazı boğalara geri dönme fırsatı sunuyor. Odaklanacak en önemli şey gerçekten yükelme şansı olan kripto para birimleri. Cardano ve Tezos bunlardan birisi. Bununla beraber bu kripto paralar Ethereum, Litecoin, XRP gibi büyük para birimlerinin yanında bizim odak noktamız olacak.”

Litecoin’e gelince Merten, boğaların kilit bir seviyeyi yakalayabilmeleri durumunda yeni bir ralli yaşanacağını söylüyor:

“Tıpkı Bitcoin gibi, tıpkı Ethereum gibi, uzun vadeli teknik oluşumlar inşa eden Litecoin, çok açık bir direnç ve destek noktalarına sahip. Görünüşe göre, eğer günlük çizelgesine gerçekten bakarsanız, temelde 70 doların üzerine çıkmamız gerekiyor, bu yükselişi gerçekten yaşayabiliriz. ”

Ethereum’da Yükseliş Devam Edecek

Merten ayrıca Ethereum’da uzun vadeli bir yükseliş bekliyor. Ona göre ikinci en büyük kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebilecek.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x