Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri İşte, Bitcoin, Ethereum ve XRP ile Patlamaya Hazır Altcoin'ler

İşte, Bitcoin, Ethereum ve XRP ile Patlamaya Hazır Altcoin’ler

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin boğalarının 10.900 dolarlık direnci destekledikten sonra kontrolü elinde tuttuklarına inanıyor. Kripto stratejistine göre, boğa sinyali Bitcoin’in 11.500 dolar seviyesinin geçileceğini gösteriyor.

Ethereum ve XRP

Ethereum‘a gelince, analist boğalar koşuyu hızlandırmaya devam ederse, en büyük ikinci kripto para biriminin yakın vadede 405 dolara kadar yükseldiğini görüyor. Aksi takdirde 280 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

Trader kısa vadede XRP/BTC paritesinde yükselişte. Analist, XRP’nin, 2.100 satoshi’nin üzerinde olduğu sürece, bu ay muhtemelen 2.500 satoshi’ye ulaşabileceğini söyledi.

Altcoin’ler

Van de Poppe, çok fazla ters potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin’e yakından bakıyor. ZIL/BTC (Zilliqa) çifti düşüş trendindeyken, hızlı ve basit bir işlem fırsatı sunacağını düşünüyor.

VET/BTC (VeChain) için de aynı durum geçerlidir. Kripto çifti de dibe vurmanın eşiğinde olabilir, ancak VET/BTC’nin hala bir düşüş trendinde olduğunu kabul ediyor.

Ayrıca şu anda derin bir geri çekilmenin ortasında olan LINK/BTC’ye (ChainLink) bakıyor. Hala long pozisyonu almadan önce kripto tokeninin daha da düşmesini bekliyor.

Analist, Ontology‘nin (ONT) de takibinde olduğunu belirtiyor ve ONT’in 0,53 dolar seviyesinden 1,07 dolar seviyesine 2 kat büyüyerek ulaşacağını tahmin ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar