Yükleniyor...

Uyuyan Dev Uyanıyor: Ripple (XRP) Yükseliş Hazırlıklarını Tamamladı!

XRP, piyasadaki ılımlı bir düzeltmeye rağmen olumlu bölgelerde kalarak son haftalardaki iyimser performansını göstermeye devam ediyor.

Uyuyan Dev Uyanıyor Ripple XRP Yükseliş Hazırlıklarını Tamamladı

XRP, piyasadaki ılımlı bir düzeltmeye rağmen olumlu bölgelerde kalarak son haftalardaki iyimser performansını göstermeye devam ediyor. Alandaki çoğu kripto para birimi, son 24 saat içinde %2 ile %10 arasında düzeltme gerçekleştirdi. Bu arada, XRP ilk 25 kripto para arasında en büyük büyümeyi kaydediyor.

XRP Gücünü Gösteriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm kripto para piyasası geçen hafta yükseliş modundaydı. Altcoin’ler ve Bitcoin (BTC) birkaç ay içinde görülmeyen büyük kazançlar kaydedebildi. Aynı zamanda, Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi diğer paralar önemli direnç seviyelerine yaklaşıyor.

Bu arada, XRP son haftalarda büyük kazanımlar kaydeden diğer dijital varlıkları yakalamayı başardı. Temmuz başından bu yana, XRP %78,63’lük bir büyüme kaydetti ve ilk 10 kripto para birimi arasında en büyük büyümelerden birini gösterdi. Son yıllarda, Ripple topluluk tarafından XRP üzerindeki satış baskısını artırarak ve devalüe ederek büyük miktarlarda XRP sattığı için saldırıya uğradı.

Bununla birlikte, XRP’nin şu anda tüm piyasası etkileyen bir düzeltmeye karşı çok iyi direndiği görülüyor. Bu makaleyi yazarken, XRP, %3,7’nin üzerinde büyüyen ETH hariç, büyük kayıplar kaydeden çoğu altcoin’e kıyasla %6,39 büyüdü.

XRP Piyasaya Öncülük Edebilir

Bitcoin de son haftalarda boğa eğiliminde. En büyük kripto para birimi, bazı borsalarda 10.000 dolardan 12.000 dolara ulaştı ve 10.000 doları geçtiğinde büyümeye devam etmek için yeterli güce sahip olduğunu gösterdi. Kripto piyasasının tamamı, önümüzdeki aylarda BTC’nin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceği konusunda çok heyecanlı.

XRP, direnç seviyelerini aşmaya ve daha yüksek seviyelere doğru ilerlemeye devam ederse kripto piyasasının yükselişine öncülük edebilir.

Ripple, dünyadaki finans şirketlerine yeni ve daha iyi hizmetler sunmak için çalışmaya devam ediyor. Bu firmalar bazı döviz koridorlarında likiditelerini artırmak için XRP dijital varlığını kullanmaya karar verirlerse, XRP’nin daha yüksek bir talebe ve fiyat artışına sahip olması mümkün olabilir.

Son olarak, dünyanın en erişilebilir kripto para birimleri olduklarını düşünerek Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin’in (LTC) piyasada lider konumlarını sürdürmelerini bekleyebiliriz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x