Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Usta İsimden Önemli Açıklama: Bu Altcoin Rallisine Devam Edebilir!

Usta İsimden Önemli Açıklama: Bu Altcoin Rallisine Devam Edebilir!

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH), ABD Doları karşısında daha düşük seviyelere doğru düzeltme yapmadan önce 422 dolarlık yeni bir aylık en yüksek seviyeye ulaştı. ETH fiyatı 100 SMA’nın (H4) oldukça üzerinde işlem görüyor ve 422 doların üzerine çıkması muhtemel.

ETH fiyatı, ABD doları karşısında 400 dolarlık desteğin üzerinde güçlü bir yükselişte işlem görüyor. Usta analist Aayush Jindal’a göre fiyat 380 dolarlık pivot seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) çok üzerinde yer alıyor. 4 saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 412 dolara yakın dirençli üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu. Paritenin, 400 doların üzerinde işlem gördüğü sürece 422 dolar ve 425 doların üzerinde yükselmesi muhtemel.

Ethereum Fiyatı Momentum Kazanıyor

Geçtiğimiz hafta, Ethereum, Bitcoin’in ABD doları karşısındaki toparlanmasının ardından 365 dolarlık direncin üzerinde güçlü bir artışa başladı. ETH fiyatı, yükseliş bölgesine geçmek için 380 dolar ve 400 dolar direnç seviyelerini kırdı.

Yukarı doğru hareket, fiyatın 420 dolarlık direncin üzerine çıkması ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerine fırlaması ile yaşandı. ETH fiyatı aşağı yönlü bir düzeltmeye başlamadan önce 422 dolar civarında yeni bir aylık en yüksek seviye oluşturdu.
410 dolarlık desteğin altında bir kırılma oldu, ancak fiyat 400 dolarlık desteğin üzerinde teklif vermeye devam etti. 402 dolar civarında bir düşük oluşsa da fiyat şu anda yükseliyor.

Ethereum 20 1536x729 1

Dahası, 4 saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 412 dolar civarında direnç gösteren bir üçgeninin üzerinde kırılma oldu. Parite şu anda 415 dolar seviyesinin üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor. Mevcut fiyat hareketi olumlu ve ETH 420 dolar ve 422 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde yeni bir yükselişi hedefliyor gibi görünüyor. Bir sonraki kilit direnç, 450 dolarlık direnç bölgesine doğru yükselebileceği 435 dolar seviyesine yakın.

Olumsuz Bir Durum Yaşanır mı?

Ethereum 420 dolar ve 422 dolar direnç seviyelerini temizleyemezse, yeni bir aşağı yönlü düzeltmeye başlayabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek 410 dolar seviyesine yakın. Ana destek 400 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Daha fazla kayıp olabilir.

Teknik Göstergeler

  • 4 saatlik MACD: ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesine geri dönmek üzere.
  • 4 saatlik RSI: ETH/USD için RSI hala 60 seviyesinin oldukça üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi: 400 dolar
  • Ana Direnç Seviyesi: 422 dolar

ETH, yazının yazıldığı sırada 408 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakNewsBTC
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar