Yükleniyor...

Uzman: Bitcoin (BTC) Fiyatının Yükselmesinin Önünde Tek Bir Engel Var

Bitcoin (BTC) kendini 5.

Bitcoin BTC Fiyatının Global Yükseliş Göstermesi İçin Önünde Tek Engel Var”

Bitcoin (BTC) kendini 5.500 doların üstüne atarken Blockhead Capital Blockchain hedge fonunun yönetici ortağı Matthew Kaye, lider kripto para birimini ateşleyecek koşullara dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kaye’ye göre, orta vadede (1-3 yıl) Bitcoin için küresel anlamda en mükemmel boğa şartları oluşmuş durumda ve beklenen boğa koşusunun başlaması için koronovirüs ve ekonomik kriz sebebiyle piyasaya enjekte edilen likiditenin Bitcoin’e (BTC) akması gerekiyor:

Yüksek enflasyon, ‘para enejkteleri’ ve bankalar arası likidite durumu, daha fazla kazanç açısından Bitcoin (BTC) için çok verimli olabilir.

Kaye, buna ek olarak trader’ların değil yatırımcıların Bitcoin’e (BTC) geri dönmeleri gerektiğini vurguladı. Yöneticiye göre, yatırımcılar piyasaya girerse makro olasılıkların gerçekleşme ihtimali kesinleşecek.

Kaye’nin öngörüleri takipçilerinden destek bulurken, bazıları yükseliş eğilimi için daha fazla koşul olduğundan şüpheleniyor. Örneğin, dijital piyasanın fiyat artışını sağlamak için klasik piyasayla birleşmesi gerektiği söyleniyor. Ancak Kaye, Bitcoin (BTC) piyasasının satıcılardan daha fazla alıcıya ihtiyaç duyduğundan emin ve elindeki Bitcoin’i (BTC) satmak isteyenlerin sayısı bir hayli düşük.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x