Yükleniyor...

Visa ve Mastercard, Düzenleyici Kaygılara Rağmen Binance ile Ortaklığa Devam Ediyor

Kartlı ödeme hizmeti sağlayıcıları Visa (NYSE:

Visa nft

Kartlı ödeme hizmeti sağlayıcıları Visa (NYSE: V) ve Mastercard (NYSE: MA), kripto para borsasına yönelik artan düzenleyici baskısına karşı hala Binance ile çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hem Visa hem de Mastercard Financial Times’a verdiği demeçte, Binance ile ilgili düzenleyici endişeleri kabul etti, ancak durumu izlemede olduklarını açıkladılar. Visa Binance ile hala diyalog halindeyken Mastercard, borsanın düzenleyici duruma nasıl tepki vereceği konusunda beklediklerini belirtti. Şirketler, kullanıcıların kartları kullanarak Binance hesaplarına fon sağlamasını engellemiyor.

Özellikle, Binance’e olan ilginin ortasında, birkaç banka ve diğer küçük ödeme şirketleri borsa ile ortaklıklar kurdular. Barclays ve Santander, önemli Birleşik Krallık bankaları arasında. Bununla birlikte, Visa ve Mastercard ve Binance’in ödeme şirketlerinin büyüklüğü göz önüne alındığında hala büyük bir müşteri havuzuna sahip olduğu anlamına geliyor.

Binance, müşterilerine Visa markalı bir banka kartı da sunuyor. Kullanıcılar, dijital varlıkları kart aracılığıyla tipik para birimlerine çevirerek kripto cüzdanlarından hesaplarına fon sağlayabiliyor. Binance ile ortaklık konusundaki belirsizliğin ortasında, Visa ve Mastercard son zamanlarda kripto para birimi sektörüne olan ilgilerini artırdı. Örneğin Avustralya’da Visa, kripto para ödemelerini kolaylaştırmak için fiziksel bir banka kartı çıkarma amacıyla CryptoSpend sertifikası aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x