Yatırımcının yüzü gülüyor: Dogecoin ikide iki yaptı • Coinkolik
Yükleniyor...

Yatırımcının yüzü gülüyor: Dogecoin ikide iki yaptı

Dogecoin, yüzde 10'dan fazla artış göstererek 0,0730 dolardan 0,0813 dolara yükseldi.

dogecoin

Dogecoin, yüzde 10’dan fazla artış göstererek 0,0730 dolardan 0,0813 dolara yükseldi.

DOGE iki gün üst üste yükselerek son 48 saat içinde yüzde 14,74 oranında artış gösterdi. CoinMarketCap’e göre, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 15’ten fazla artarak 1.150.262.483 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yükselen fiyata rağmen, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralar için de mevcut olan, piyasa ruh halini ölçen Dogecoin Korku ve Yeşil Endeksi şu anda 68’de ve Açgözlülük bölgesinde kaldı. Bu da piyasanın aşırı ısınmış olabileceğini ve tüccar ve yatırımcıların kar elde etmek için DOGE satmaya başlayarak fiyatın düşmesine neden olabileceğini gösterdi.

Endeks “korku” sergilemeye başladığında, bunun güçlü bir satın alma fırsatı olduğunu gösterir ve piyasa katılımcıları muhtemelen bir madeni parayı stoklamaya başlayarak fiyatını yükseltir.

Analist Ali Martinez bu hafta başında zincir içi veri işletmesi IntoTheBlock tarafından oluşturulan bir rakam yayınladı. Grafiğe göre, DOGE “iki kritik arz duvarının arasına sıkışmış dar bir bölgede geziniyordu.”

Grafik Dogecoin’de bir kırılma olasılığı sundu. Martinez, DOGE’nin 0,076 dolar bariyerini aşması halinde bunun mümkün olduğuna inandığını belitti. Bu durumda, tüm gözlerin “0,084 dolarlık bir sonraki önemli engelde” olması gerektiğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x