Yükleniyor...

Yerleşik Kripto Para Cüzdan Özellikli Samsung Galaxy S10 Sızdırıldı

ABD merkezli teknoloji sitesi BGR, yerleşik kripto para cüzdan özelliği bulunan yeni Samsung Galaxy S10'a ait olduğu öne sürülen görüntüleri servis etti.

Samsung Galaxy S10 Kripto Para

ABD merkezli teknoloji sitesi BGR, yerleşik kripto para cüzdan özelliği bulunan yeni Samsung Galaxy S10’a ait olduğu öne sürülen görüntüleri servis etti. Henüz Samsung tarafından lanse edilmeyen ama yakın zamanda lanse edilecek olan Galaxy S10’un firma tarafından aksesuar üreticilerine dağıtıldığı belirtiliyor.

Samsung’un Yerleşik Kripto Para Cüzdan Özellikli Amiral Gemisi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galaxy S10’a ait olduğu öne sürülen prototipte yerleşik “Samsung Blockchain KeyStore” adlı bir özellik yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar özel anahtarları ile kripto paraları üzerinde tam kontrole sahip olacaklar. Kullanıcılar, kimliklerini doğruladıktan ve etkinleştirme işlemini tamamladıktan sonra Blockchain KeyStore ile yerleşik kripto cüzdanını kullanarak kripto para göndermeye veya almaya başlayabilecekler. Blake’in paylaştığı ekran görüntüsünde Ethereum açıkça yer alıyor, ancak bir başka ekran görüntüsünde Bitcoin gibi görünen grafikler yer alıyor. Bu da Galaxy S10’daki yerleşik kripto para cüzdanının birden fazla kripto para birimini destekleyeceği anlamına geliyor.

Daha önce Samsung’un bir soğuk depolama özelliğine sahip kripto para cüzdanını Galaxy S10 modeline dahil etme planının bulunduğu öne sürülmüştü. Güney Koreli teknoloji devinin içinden kaynakları bulunan SamMobile’ın genel yayın yönetmeni Adnan Farooqui, şirketin bu yönde bir planının bulunduğunu doğrulamış ve böyle bir kripto para cüzdanının Galaxy S10’a entegre edileceğini söylemişti. Geçen yılın Temmuz ayında, Samsung Insights, kripto para birimi cüzdanını çalıştıran en güvenli cihazın bir Trusted Execution Environment (TEE) bulunması nedeniyle bir cep telefonu olabileceğini açıklayarak bu konuda dikkatleri çekmeyi başarmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x