Yükleniyor...

Yield Farming ile 2 Kat Gelir Elde Etmek Mümkün Olacak

Flamingo, iki önemli blok zincirinde çift stake ödülünü kolay bir hale getirecek.

flamincome yield farming

Flamingo, iki önemli blok zincirinde çift stake ödülünü kolay bir hale getirecek. Flamingo Finance’in yeni uygulaması Flamincome, kripto yatırımcılarının NEO ve Ethereum’da aynı anda yield farm yapmalarına olanak tanıyacak. Platform, NEO’nun kurucusu Da Hongfei tarafından da onaylandı. Yatırımcılar 21 Eylül’den itibaren Flamincome’ı kullanabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NEO-Incubated DeFi projesi Flamingo Finance, kripto yatırımcılarının NEO ve Ethereum’da eşzamanlı olarak yield farming yaparak faiz kazanmalarına olanak tanıyan Flamincome adlı yeni bir özelliği duyurdu.

Ethereum ve NEO’da Aynı Anda Kar Elde Edin

Flamincome, kullanıcıların token’larını yatırıp gelir elde edebilecekleri bir alan olacak. İlk aşamada diğer yield farming platformları ve toplayıcıları gibi çalışacak. Ekip, getirilerin yEarn Finance ve diğer ana akım getiri toplayıcılardakilere benzer olacağını öne sürüyor.

Bununla birlikte, Flamingo kendisini büyük bir şekilde farklılaştırıyor: Flamincome, kullanıcıların aynı anda birden çok blok zincirinden gelir elde etmelerine olanak tanıyacak. Şirket, Ethereum tabanlı yield farming platformlarının “içe doğru büyüyen bir ekosistem” ile sınırlı olduğunu iddia ediyor.

Flamincome’un en önemli özelliği kullanıcılara çeşitlilik sunması olacak. Bu sistem NEO ve ETH arasında da bir köprü oluşturacak. Kısacası kullanıcılar ERC20 Token’ları yatırarak NEO tabanlı token alabilecek. Bu şekilde pasif bir biçimde 2 alandan da gelir elde etmek mümkün olcak.

Flamingo Finance’in kendi token’ı da olacak: FLM. Bu token’la yatırımcılar birçok işlem yapabilecek.

flam

Pratikte bu, kullanıcıların Ethereum’un ERC-20 token’larını “orijinal varlıklar” olarak hisseye alabilecekleri, NEO tabanlı nToken’ları ise “sabit varlıklar” olarak alabilecekleri ve her ikisinden de gelir elde edebilecekleri anlamına geliyor.

Flamingo Lansmana Hazırlanıyor

Flamincome 25 Eylül’de piyasaya sürülecek. Öyle olsa bile, uygulama şimdiden ilgi görüyor. NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Flaming’in “benzeri görülmemiş bir tasarıma” ve “çapraz zincir DeFi başlangıcı için mükemmel bir tasarıma” sahip olduğunu belirterek uygulamayı onayladı. Ayrıca Flamingo’nun NEO’nun kendisine fayda sağlayacağına inanıyor. Ona göre Flamingo varlıkları bu şekilde destekleyerek Flamingo, NEO’nun dijital varlıklar protokolü olarak değerini yükseltebilecek.

NEO uzun zamandır DeFi alanında Ethereum ile rekabet etmeyi hedefliyordu, ancak çabaları geniş çapta kabul görmedi. En iyi DeFi uygulamaları, Ethereum’un çok sayıda seçeneği kadar neredeyse gelir fırsatı sağlamayan iki DEX olan Nash ve Switcheo’dur. Hangi blok zincirinin daha fazla faydası olduğuna bakılmaksızın yield farming yüksek riskli bir yatırım olmaya devam ediyor. Yatırımcılar, yatırım yapacakları bir platform seçmeden önce seçeneklerini dikkatlice değerlendirmelidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x