Yükleniyor...

2020’nin Ethereum (ETH) Yılı Olacağını Gösteren Gelişmeler

Haziran 2019'dan bu yılın Ocak ayına kadar, Ethereum (ETH) fiyatı Bitcoin'e karşı yaklaşık %50 değer kaybetti.

2020’nin Ethereum ETH Yılı Olacağını Gösteren Gelişmeler

Haziran 2019’dan bu yılın Ocak ayına kadar, Ethereum (ETH) fiyatı Bitcoin’e karşı yaklaşık %50 değer kaybetti. Bazı insanlar Ethereum’un başarısız olmasının nedeni hakkında kendi görüşlerine ve çeşitli varsayımlarına sahip olsa da, fiyat düşüşünün Blockchain’de gerçekleşen önemli projelerin etkisiz olduğu için yaşandığını söyleyebiliriz.

Ethereum (ETH) Toparlanması Başlıyor

Ayrıca, piyasa değerlemesine göre ikinci en büyük kripto para birimi, 2019 yılının ikinci yarısında kripto piyasası ile birlikte geri çekilmeler yaşadı. Bunlar ve diğer birkaç gerçek faktör, kripto para biriminin büyük bir düşüş yaşamasına katkıda bulundu ve bu da sönük bir performansa yol açtı. Çoğu borsada ETH/BTC çiftleri aylar boyunca değer kaybetti.

İsyanların ortasında yatırımcılar, Ethereum’un 2020’de kripto-teknoloji piyasasındaki en iyi oyunculardan biri olacağını tahmin ediyorlar. Bu nedenle, 2020, Ethereum için umut vaat ederek talebi hızla arttırmaktadır.

2020 Yılında Ethereum (ETH) Talebini Arttıracak Gelişmeler

Ethereum’u değerli kılan bir şey, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Ethereum ağındaki kullanıcı etkinliği üzerinde olumlu bir etkisi olan DeFi projelerinin sayısının artmasıdır. DeFi, temellerini güçlendirmeye devam ederse ETH ekosistemini bu yıl hızla genişletebilir.

Ethereum, 2019’un son çeyreğinde ağında çeşitli ilerlemeler kaydetti. Bu yeni gelişmeler, İstanbul adlı önemli bir yazılım yükseltmesi (hard fork) ile sağlandı. Ethereum, hard fork içine ikinci bir ölçeklendirme çözeltisi ekledi ve saniyede yaklaşık 3.000 işlemlik bir TPS hızı vaat etti. En iyi yanı, ölçeklendirme çözümünü daha da geliştirmek için planlar yapılmasıdır.

Kripto para piyasasında önemli bir istikrarsızlık korkusu nedeniyle düşüş hissi oluştu. Ancak Ethereum, belirlenen her kritik direnç seviyesini gölgede bırakmayı başardı. Bununla birlikte, piyasa uzmanları Ethereum’un bu yıl olağanüstü bir performans için hazırlandığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner