Yükleniyor...

25 Milyon Ripple (XRP) Bir Borsadan Başka Bir Borsaya Aktarıldı!

Salı günü, XRP fiyatı uzun süre destek gördüğü 0,22 doların altına düştü.

xrp balina

Salı günü, XRP fiyatı uzun süre destek gördüğü 0,22 doların altına düştü. Yazım sırasında, üçüncü en büyük kripto para birimi 0,21 dolar seviyesinden işlem görüyor.

25 Milyon XRP Gönderildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün erken saatlerde, Whale Alert (Balina Uyarısı) Twitter sayfasından, 25 milyonluk bir XRP transferi yapıldığı bilgisini paylaştı. 1 Aralık’ta Ripple’ın emanet kasasından 1 milyar XRP tahliye edildiğinde topluluk piyasaya daha fazla kripto para sürüleceğinden XRP fiyatlarında düşüş yaşanacağını açıkça dile getirmişti.

Binance’den Coinbase’e Transfer

Balina Uyarısı, 25 milyon XRP’nin (5.365.381 dolar) bugün Binance’den Coinbase’e gönderildiğini bildirdi. Her ay, XRP’nin toplam arzının yüzde 55’ini elinde bulunduran Ripple, 1 milyar tokenin kilidini açıyor. Birçok kişi bunun XRP’nin fiyat artışını önlediğine inanıyor. 1 Aralık’ta bir milyar XRP tekrar açıldı ve topluluk çılgına döndü. Bu durumdan topluluk Ripple ile kurucu ortağı Jed McCaleb’i sorumlu tuttu. Topluluk tüm öfkesini Stellar Lumens’in kurucusuna çevirmiş gözüküyor. Çünkü McCaleb, düzenli olarak Ripple’dan yüklü miktarda XRP ödemeleri alıyor.

Ancak bu sefer, 25 milyon XRP transferi Binance’den Coinbase’e yapıldı. Bir Twitter kullanıcısı, gönderenin güvenilirlik hizmetleri için Coinbase kullanabileceğini söylese de, kullanıcıların çoğu XRP fiyatının yakında düşeceğine inanıyor.

Ripple Suçlanıyor

Analist @Crypto_bitlord, Ripple’ı gerçek hayat yatırımları yapmak için XRP’yi kullanmakla suçladı. Bir örnek olarak MoneyGram’a atıfta bulundu ve Ripple’nin bu küresel havale devinde yüzde 10’luk hisseye sahip olduğunu hatırlattı.

Twitter’daki bu iddialara cevaben Ripple CEO’su Brad Garlinghlouse, topluluğa bu XRP satışlarının Ripple ekosistemini geliştirmek için kullanıldığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x