6 günde yüzde 60 artmıştı: Uzmanlar uyarıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

6 günde yüzde 60 artmıştı: Uzmanlar uyarıyor!

Kripto para birimi Chainlink (LINK) son zamanlarda büyük bir yükseliş gördü ve fiyatı yalnızca son 6 günde yüzde 60 arttı.

LINK

Kripto para birimi Chainlink (LINK) son zamanlarda büyük bir yükseliş gördü ve fiyatı yalnızca son 6 günde yüzde 60 arttı. Ancak analist Cryptonary, bu dikey hareketin sürdürülebilir olmadığını ifade etti. Yakın zamanda attığı bir tweet dizisinde, LINK’in bu yeni yüksek seviyeleri koruyup koruyamayacağını veya bir geri çekilmenin zamanı gelip gelmediğini araştıran teknik analizler sundu.

Cryptonary, LINK’in muhteşem kısa vadeli performansını özetleyerek Bu kadar hızlı, neredeyse parabolik bir yükselişin genellikle dayanıklılıktan yoksun olduğunu ve bu durumun bir düzeltmeyi muhtemel hale getirdiğini belirtti.

Teknik seviyeler ve göstergeler dikkatli olmayı öneriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analiz, LINK’in 10 dolar aralığına girmek için nasıl 9,67 dolardan destek bulduğunu vurguladı. Ancak 11 dolar civarında satış baskısı ortaya çıktı ve direnç oluştu. Bu arada, RSI gibi momentum göstergeleri yükselişin ardından aşırı alım koşullarını gösterdi ve bu da yakında bir geri çekilmenin gelebileceğinin sinyalini verdi.

Cryptonary ise şu sonuca vardı:

“Burada LINK konusunda dikkatli davranırız. Piyasa genel olarak aşırı ısınmış durumda. LINK’in 6 günde yüzde 60 yükseliş göstermesi ve teknik göstergelerinin aşırı alım seviyelerinde olması nedeniyle burada temkinli davranmalısınız.”

LINK’in güçlü yükseliş trendi devam edebilirken, işaretler yakın bir bekleme süresine odaklandı. Cryptonary, FOMO’ya sürdürülemez düzeylerde müdahale edilmemesi konusunda ihtiyatlı tavsiyelerde bulundu. İncelikli analizleri, bilinçli ticaret kararları vermek için hem yükseliş hem de düşüş sinyallerini tartmanın önemini gösterdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x