Yükleniyor...

Animoca Brands CEO’su, Web 3.0 İle İlgili Konuştu

Blockchain oyun şirketi Animoca Brands kurucu ortağı ve CEO'su Yat Siu, Çarşamba günü Melbourne'deki Avustralya Blockchain Haftası'nda daha merkeziyetsiz hale gelmek için Web 3.

web3.0

Blockchain oyun şirketi Animoca Brands kurucu ortağı ve CEO’su Yat Siu, Çarşamba günü Melbourne’deki Avustralya Blockchain Haftası’nda daha merkeziyetsiz hale gelmek için Web 3.0’ın hızlı bir şekilde benimsenmesi gerektiğini söyledi.

Siu, konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi;

“Biz şirketleri Web3’e yönlendirmeye çalışırken, bu yaklaşımı benimsediğimizi görmeye devam edeceksiniz. Web3’ün benimsenmesini nasıl hızlandırırız? Eğer insanlar uzaya yeterince hızlı hareket etmezlerse, o zaman istemeden belki de başka bir elit türü yaratacağız.”

yat siu web3.0

Siu’nun Melbourne’deki yorumları, Avustralyalı politikacıların dijital varlık endüstrisini düzenlemek ve kucaklamak için planlar önerdiği Sidney’deki Avustralya Blockchain Haftası’nı takip etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner