Axie Infinity (AXS), Merkeziyetsiz Bir Borsa Başlatacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Axie Infinity (AXS), Merkeziyetsiz Bir Borsa Başlatacak

En çok tanınan blockchain oyun girişimlerinden bir tanesi olan Axie Infinity, her geçen gün genişleyen oyun dünyasını merkeziyetsiz borsa ile birleştirecek.

axie

En çok tanınan blockchain oyun girişimlerinden bir tanesi olan Axie Infinity, her geçen gün genişleyen oyun dünyasını merkeziyetsiz borsa ile birleştirecek.

The Scoop podcast’inde duyurulan yeni ürün, ekosistem içerisinde kullanılan tokenların trade işlemlerini daha kolay hale getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sky Maven tarafından geliştirilen projenin kullanıcı sayısı Nisan ayında 38.000 seviyesinden Ağustos ayına kadar 1,7 milyona yükselmeyi başardı. Ancak ilgi son haftalarda azalmış durumda. Haftalık hacmi zirve seviyesi olan 220 milyon dolardan 130 milyon dolara geriledi.

Piyasaya sürülecek olan DEX, kullanıcıların oyun oynamaya devam etmelerini sağlayabilir. Zira bu DEX sayesinde kullanıcılar, tokenlarını trade yapmak için farklı platformlara çeşitli ücretler ödemekten kurtulabilirler. DEX, Axie Infinity için özel olarak oluşturulan Ethereum (ETH) bağlantılı bir yan zincir olan Ronin üzerine inşa edilecek.

Sky Maven’ın kurucularından Jeff Zirlin konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Kullanıcılar, sürekli bir köprü kullanmak durumunda kalmadan, tokenları aynı yerden satın almak ve kullanmak istiyor”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x